زمان ارسال پرونده پزشکی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 دوستی در تلگرام از بنده سوال پرسیدند که از زمان عمل قلب پدرشان دو ماه و ۱۸ روز گذشته است. می خواهند برای ایشان درخواست از کار افتادگی بدهند و پزشک گفته است که باید حداقل ۳ ماه از عمل بگذرد تا درخواست معرفی ایشان به کمیسیون پزشکی را پر نمایند. حالا سوال ایشان این است که باید حتماً سه ماه بگذرد یا تا چند روز کمتر هم کفایت میکنه؟ 

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که سه ماه یا چهار ماه یا دو ماه مهم نیست! مهم این است که چرخه ادامه درمان کامل شده باشد یعنی بعد از عمل به اندازه کافی استراحت داده شده باشد تا وضعیت ایشان استیبل شود. معمولاً سه ماه زمان کمی نیست و اگر بعد از این تاریخ به کمیسیون پزشکی مراجعه شود کمیسیون پزشکی رای ادامه درمان می دهد یعنی این که می گویند برو ۶ ماه تا یک سال دیگر درمان را ادامه دهید و سپس بیایید. بنابراین هرچند زمانی که درخواست به کمیسیون پزشکی ارجاع می‌شود تا زمان جلسه کمیسیون پزشکی حداقل سه ماه طول می‌کشد با این حال من پیشنهاد می کنم که زمان بیشتری بگذارید تا بعد از عمل قلب ایشان وضعیت استیبل بودن ایشان ثابت شود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر