آیا کارت پایان خدمت برای دریافت بیمه بیکاری ضرری است؟

 دوستی به نام فردین در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که ایشان تمام شرایط دریافت بیمه بیکاری را دارند ولی متاسفانه اداره کار داشتن شرایط ایشان را رد کرده است و علت این امر را نداشتن کارت پایان خدمت دانستند سوالی که ایشان پرسیده از این است که آیا واقعاً نداشتن کارت پایان خدمت باعث می‌شود که نتوانند از مقرری بیمه بیکاری استفاده کنند ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که دیوان عدالت اداری در این زمینه را صادر کرده است یعنی این که دو فرد خواستار ابطال بخشنامه شدند که بخشنامه شماره ۲۳۱۷۷۷ و بر اساس این بخشنامه کسانی که کارت پایان خدمت نداشتند نمی توانستند از بیمه بیکاری استفاده کنند. دلیلی که شاکیان برای این قضیه آوردن یک اینکه در قانون نظام وظیفه صرفاً گفته مستمری بازنشستگی استفاده نکنند و نه مقرری بیمه بیکاری و دلیل دوم اینکه اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری اداره کار اصلا نمیتونه قانون بنویسه در این زمینه و در صلاحیتش نیست نتیجتاً دیوان عدالت اداری به نفع این دو نفر رای داد بنابراین شما باید اگر اداره کار رایت آن را قبول نمی کند از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنیم که شکایت در این زمینه و نوشتن چگونگی نوشتن آن کاری که ما چندین بار انجام دادیم و به راحتی انجام شده است.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر