شکایت از کارفرما به اداره کار

 سلام وقت بخیر! من از اول خرداد سال ۱۳۹۸در یک مرکز ترک اعتیاد کار کردم با سمت روانشناس مرکز. ابتدای کار پروانه  کار به نام من بود. ولی در ادامه چون به وعده های خودشون عمل نکردند ،من از سمت ریاست استعفا دادم و شدم نائب الرئیس.و قرار شد کل هفته به جز پنجشنبه و جمعه که تعطیلم ،۵ روز باقی مونده رو سرکار بیام. الان نمی‌خوام دیگه کار کنم . به جز ماهی یک میلیون که بابت حقوق می‌گرفتم دریافتی دیگری  نداشتم. در ایام کرونا ۴ ماه مرکز تعطیل بود و اصلا دریافتی هم نداشتم. الان قصد شکایت دارم. آیا شکایت من اصولی است یا اصلا منطق ندارد؟

در پاسخ به دوست عزیزمان که از طریق تلگرام این سوال را مطرح کرده است موضوع کمی ابهام دارد. ایشان باید بگوید که به کجا می‌خواهد شکایت کند؟ ظاهراً به اداره کار می‌خواهند شکایت کند . باید بگویند که بابت چه چیزی می‌خواهند شکایت کند؟ اگر بابت مبلغ دریافتی می‌خواهند شکایت کنند توجه داشته باشند که باید قرارداد مشخصی به عنوان ساعات کاری داشته باشند در آنجا چون تا اونجایی که من متوجه شدم  ایشان عضو هیئت مدیره هستند و اگر قرارداد موظفی داشته باشند ممکن است در اداره کار به نفع ایشان رأی صادر  نشود. اگر مدارک کافی برای اثبات کارکرد خودشان به عنوان کارمند مجموعه دارند شکایت به اداره کار منطقی به نظر می‌رسد و احتمال به نتیجه رسیدن آن هم زیاد است.
قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر