قطع بیمه بیکاری در تیرماه 1400

 سلام! خسته نباشید! من می خواهم بدانم که برای بیمه بیکاری ثبت نام کردم و حقوق بیکاری هم پرداخت شده ولی ماه تیرماه هنوز به حسابم واریز نشده است . بیمه به من گفت که لازم نیست هر ماه حضورتون رو اعلام کنید! ایا بخاطر این نیست که حضورم رو اعلام نکردم واریز نشده است؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که نیاز به اعلام حضور نیست. این ماه کمی تأخیر در پرداخت حق بیمه بیکاری به وجود آمده است. من چند بار دیگر هم از افراد دیگر این موضوع را شنیدم. تنها دلیلی که ممکن است بیمه‌ بیکاری تان قطع شود این است که برای بازرسی به منزل شما بیایند و تشریف نداشته باشید. اگر بیشتر از ده روز تاخیر ایجاد شد به شعبه مراجعه کنید تا علت تاخیر را بپرسید و در صورت اینکه که تاخیر ناشی از بازرسی بیمه بوده باشد درخواست بازرسی مجدد از محل زندگیتان دهید. قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/