شکایت از کارفرما بدون مدرک کافی

 سلام وقت بخیر! من توی یه نانوایی کار میکنم  .  از شنبه تا به امروز که پنج شنبه است. الان من نمیتونم کار کنم میگه باید صبر کنی یکی بیاد تا من بزارم بری کجای دنیا اين قانون هستش؟! بعدشم از ساعت 5 صبح تا  نه و نبم ، ساعت 10 و نیم صبح تا 1ونیم عصر ،  و 5 عصر تا 12 شب کار  میکردم. تقریبا روزی 14 ساعت با  حقوق 120 تومان روزی. الان به من میگه من نه حقوقتو میدم نه چیزی هر جایی که می خواهی شکایت کن؟! الان نمیدونم باید چکار کنم؟ بعدشم اینکه کارگر روز مزدی گرفته ! نمیدونم باید چکار کنم؟  راهنمايی کنید ممنون میشم؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که این جوری به جایی نمی رسید . قانونا باید به اداره کار شکایت کنید ولی اداره کار مدرک می خواهد و شما مدرک ندارید .ممکن است اگر درخواست دهید بازرسی کنند از محل تا کارکردتان ثابت شود ولی در ایام کرونا برای بازرسی هم نمی‌آیند به نظر می رسد که کار خاصی نمی توانید بکنید. البته یک راه حل ۵۰۵۰ هم دارد اینکه به ایشان بگویید شکایت کردم و واقعا هم شکایت کنید البته مدارکی را اسکن کنید اس ام اس شکایت برای موبایل ایشان می رود و بگویید بابت بیمه و مسائل دیگر هم شکایت می کنید اینگونه دست بالا را دارید و بعداً قبل از اینکه شکایت تا به مرحله دادگاه برسد با هم توافق کنید و مبلغی از ایشان بگیرید و جدا شوید شاید این بهترین کار باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر