شکایت از کارفرما بدون مدرک کافی

 سلام وقت بخیر! من توی یه نانوایی کار میکنم  .  از شنبه تا به امروز که پنج شنبه است. الان من نمیتونم کار کنم میگه باید صبر کنی یکی بیاد تا من بزارم بری کجای دنیا اين قانون هستش؟! بعدشم از ساعت 5 صبح تا  نه و نبم ، ساعت 10 و نیم صبح تا 1ونیم عصر ،  و 5 عصر تا 12 شب کار  میکردم. تقریبا روزی 14 ساعت با  حقوق 120 تومان روزی. الان به من میگه من نه حقوقتو میدم نه چیزی هر جایی که می خواهی شکایت کن؟! الان نمیدونم باید چکار کنم؟ بعدشم اینکه کارگر روز مزدی گرفته ! نمیدونم باید چکار کنم؟  راهنمايی کنید ممنون میشم؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که این جوری به جایی نمی رسید . قانونا باید به اداره کار شکایت کنید ولی اداره کار مدرک می خواهد و شما مدرک ندارید .ممکن است اگر درخواست دهید بازرسی کنند از محل تا کارکردتان ثابت شود ولی در ایام کرونا برای بازرسی هم نمی‌آیند به نظر می رسد که کار خاصی نمی توانید بکنید. البته یک راه حل ۵۰۵۰ هم دارد اینکه به ایشان بگویید شکایت کردم و واقعا هم شکایت کنید البته مدارکی را اسکن کنید اس ام اس شکایت برای موبایل ایشان می رود و بگویید بابت بیمه و مسائل دیگر هم شکایت می کنید اینگونه دست بالا را دارید و بعداً قبل از اینکه شکایت تا به مرحله دادگاه برسد با هم توافق کنید و مبلغی از ایشان بگیرید و جدا شوید شاید این بهترین کار باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/