احتساب سوابق دوره رزیدنتی به عنوان بیمه پردازی

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیده اند که ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی هستند و تا آخر سال نود و نه ،  ۲۳ سال سابقه کاری دارد. سابقه ایشان مربوط به دوران کار ایشان می باشد. حالا می‌خواهند سوابق تحصیلی شان را نیز به سابقه شان اضافه کنند منظور از سوابق تحصیلی شان نیز دوره رزیدنتی و فوق تخصص است . باید چه کار کنند؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز متاسفانه رای وحدت رویه در این زمینه وجود ندارد بعضی از دانشگاه‌ها با نیروهای رزیدنت خود قرارداد کاری امضا می‌کنند بعضی امضا نمی‌کند و به عنوان دوره آموزشی در نظر می‌گیرند و حال نوع دانشگاه و نوع بیمارستانی که در آن مشغول به دوره رزیدنتی نیز هستید مهم است تجربه کاری من در این زمینه می‌گوید که باید به صورت موردی به دیوان عدالت اداری شکایت کنید اکثر کسانی که به صورت شخصی در این زمینه شکل شکایت کردند به نتیجه رسیدند .رای وحدت رویه در این زمینه وجود ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر