احتساب سوابق دوره رزیدنتی به عنوان بیمه پردازی

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیده اند که ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی هستند و تا آخر سال نود و نه ،  ۲۳ سال سابقه کاری دارد. سابقه ایشان مربوط به دوران کار ایشان می باشد. حالا می‌خواهند سوابق تحصیلی شان را نیز به سابقه شان اضافه کنند منظور از سوابق تحصیلی شان نیز دوره رزیدنتی و فوق تخصص است . باید چه کار کنند؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز متاسفانه رای وحدت رویه در این زمینه وجود ندارد بعضی از دانشگاه‌ها با نیروهای رزیدنت خود قرارداد کاری امضا می‌کنند بعضی امضا نمی‌کند و به عنوان دوره آموزشی در نظر می‌گیرند و حال نوع دانشگاه و نوع بیمارستانی که در آن مشغول به دوره رزیدنتی نیز هستید مهم است تجربه کاری من در این زمینه می‌گوید که باید به صورت موردی به دیوان عدالت اداری شکایت کنید اکثر کسانی که به صورت شخصی در این زمینه شکل شکایت کردند به نتیجه رسیدند .رای وحدت رویه در این زمینه وجود ندارد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/