شراط دریافت حقوق بازنشستگی

 با سلام وخسته نباشید! من خانمی هستم سال ۹۵ فوت نموده و میانگین ۱۵ سال بیمه تامین اجتماعی بوده ولی بعلت اعتیاد وی را که کارمند بهزیستی و فرزند شهید و رسمی دولت بود اخراج کردند. بنده به دنبال حقوق و بیمه اش رفتم گفتند چون اخراج شده هیچی بهتون تعلق نمی گیره راهنمایی از شما میخواهم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلا متوجه نشدم نوشته من خانمی هستم که سال ۹۵ فوت نموده احتمالاً منظورتان این است که همسرتان فوت نموده است . اگر درست فهمیده باشم و همسرتان باشد و ۱۵ سال هم سابقه داشته باشد مطمئناً با هر میزان سابقه بازنشستگی به ایشان تعلق می گیرد چون ایشان بیمه شده تامین اجتماعی بودند. اگر در زمان فوت بودند که حداقل حقوق به ایشان تعلق می‌گیرد و اگر یک سال از آخرین سابقه بیمه پردازی شان گذشته باشد متناسب با ۱۵ سال سابقه شان می توانند از مستمری شان استفاده کنند یعنی همسرشان و در صورتی که فرزند مجرد و یا دختر داشته باشند می‌توانند از مستمری ایشان استفاده کنند. سوال تان ابهام دارد.  در صورتی که نیاز به وکیل در این زمینه دارید ما به راحتی می‌توانیم این کار را برایتان انجام دهیم.قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/