محاسبه دیه پارگی تاندون آشیل

 با سلام! من در ماه حرام در تصادفی که داشتم دچار شکستگی باز استخوان کالکانئوس  شدم و تاندون آشیلم هم از محل اتصالش به استخوان بطور کامل دچار پارگی شد و برای اتصالش به استخوان از دو عدد پلاتین استفاده کردم و دکتر سه ماه استراحت نوشته است. علاوه بر اینها دو تا زخم نسبتا عمیق روی زانو و جلوی ساق پایم دارم و اینکه بعد از جراحی اطراف جراحت سیاه شد و برای اینکه دو طرف جراحت جوش بخوره گوشت رو دبرید کردند. می خواستم بدانم این هم در نظر گرفته میشه؟ ممنون میشم اگه لطف کنید بگید که تقریبا چند درصد دیه تعلق میگیره؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اولاً در ماه حرام دیه جراحت فرقی با دیه ماه غیرحرام را دارد و تنها دیه فوت است که در ماه حرام با غیر حرام متفاوت است. بابت شکستگی استخوان کالکانئوس ۸ درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان. بابت پارگی تاندون آشیل که  پلاتین هم استفاده شده است دقیقاً نمی توانم بگویم چقدر دیه تعلق می‌گیرد. ارش دارد و به نظر می رسد بین ۴ تا ۱۰ درصد ارش داشته باشد. استراحت نوشته شده تاثیری در میزان دیه ندارد. زخم نسبتاً عمیق تان را نگفته اید چقدر است. اگر فرض کنیم از نوع دامیه باشد هر کدام یک درصد دیه دارد معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ تومان و سیاه شدگی اطراف جراحت طبق قانون جدید دیه ندارد چون ناشی از جراحت است و بریدن گوشت برای جوش خوردن جراحت هم متاسفانه دیگر دیه ای ندارد چون طبق قانون جدید عوارض و جراحت هایی که ناشی از عمل جراحی باشد دیگری در نظر گرفته نمی‌شود هرچند به نظر من این موضوع اصلاً منطقی نمی باشد. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/