محاسبه دیه پارگی تاندون آشیل

 با سلام! من در ماه حرام در تصادفی که داشتم دچار شکستگی باز استخوان کالکانئوس  شدم و تاندون آشیلم هم از محل اتصالش به استخوان بطور کامل دچار پارگی شد و برای اتصالش به استخوان از دو عدد پلاتین استفاده کردم و دکتر سه ماه استراحت نوشته است. علاوه بر اینها دو تا زخم نسبتا عمیق روی زانو و جلوی ساق پایم دارم و اینکه بعد از جراحی اطراف جراحت سیاه شد و برای اینکه دو طرف جراحت جوش بخوره گوشت رو دبرید کردند. می خواستم بدانم این هم در نظر گرفته میشه؟ ممنون میشم اگه لطف کنید بگید که تقریبا چند درصد دیه تعلق میگیره؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اولاً در ماه حرام دیه جراحت فرقی با دیه ماه غیرحرام را دارد و تنها دیه فوت است که در ماه حرام با غیر حرام متفاوت است. بابت شکستگی استخوان کالکانئوس ۸ درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان. بابت پارگی تاندون آشیل که  پلاتین هم استفاده شده است دقیقاً نمی توانم بگویم چقدر دیه تعلق می‌گیرد. ارش دارد و به نظر می رسد بین ۴ تا ۱۰ درصد ارش داشته باشد. استراحت نوشته شده تاثیری در میزان دیه ندارد. زخم نسبتاً عمیق تان را نگفته اید چقدر است. اگر فرض کنیم از نوع دامیه باشد هر کدام یک درصد دیه دارد معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ تومان و سیاه شدگی اطراف جراحت طبق قانون جدید دیه ندارد چون ناشی از جراحت است و بریدن گوشت برای جوش خوردن جراحت هم متاسفانه دیگر دیه ای ندارد چون طبق قانون جدید عوارض و جراحت هایی که ناشی از عمل جراحی باشد دیگری در نظر گرفته نمی‌شود هرچند به نظر من این موضوع اصلاً منطقی نمی باشد. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر