دیه شکستگی دنده محیط بر قلب در سال 1400

 سلام! تصادف کردم. سه تا از دنده های محیط بر قلبم شکسته!  بر اثر ضربه  ریه ام  سوراخ شده تجمع هوا در ریه، تخلیه خون با لوله در ریه، سه تا بخیه!  می خواستم ببینم دیه ام چقدر میشه؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم دیه شکستگی دنده محیط بر قلب دو و نیم درصد دیه کامل است که وقتی سه دنده شکسته شده است هفت و نیم درصد دیه کامل میشود که با محاسبه دیه به نرخ سال 1400 ، 36 میلیون تومان دیه آن می شود. در مورد ارش تجمع هوا در ریه و تخلیه خون با لوله در ریه نمی‌توان دقیق نظر داد معمولاً از ۵ درصد دیه کامل به بالا ارش تعلق می‌گیرد و بابت بخیه  هم دیه معمولا گرفته نمی‌شود . باید تا جلسه آخر پزشکی قانونی ثبت کنید تا میزان دیه و ارش  به صورت توسط پزشکی قانونی تعیین گردد. توجه داشته باشید که هر درصد دیه در سال ۱۴۰۰ معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر