دیه شکستگی دنده محیط بر قلب در سال 1400

 سلام! تصادف کردم. سه تا از دنده های محیط بر قلبم شکسته!  بر اثر ضربه  ریه ام  سوراخ شده تجمع هوا در ریه، تخلیه خون با لوله در ریه، سه تا بخیه!  می خواستم ببینم دیه ام چقدر میشه؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم دیه شکستگی دنده محیط بر قلب دو و نیم درصد دیه کامل است که وقتی سه دنده شکسته شده است هفت و نیم درصد دیه کامل میشود که با محاسبه دیه به نرخ سال 1400 ، 36 میلیون تومان دیه آن می شود. در مورد ارش تجمع هوا در ریه و تخلیه خون با لوله در ریه نمی‌توان دقیق نظر داد معمولاً از ۵ درصد دیه کامل به بالا ارش تعلق می‌گیرد و بابت بخیه  هم دیه معمولا گرفته نمی‌شود . باید تا جلسه آخر پزشکی قانونی ثبت کنید تا میزان دیه و ارش  به صورت توسط پزشکی قانونی تعیین گردد. توجه داشته باشید که هر درصد دیه در سال ۱۴۰۰ معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر