پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به صورت 15 روزه

 با  سلام! من معلم یک مدرسه خصوصی هستم. مدیر مدرسه برایمان کلا هر ماه، ۱۵ روز بیمه رد میکنه. من چطور می توانم سابقه بیمه ای که طی  این سه سال رو پرداخت نکردند، خودم پرداخت کنم؟ 

طبق قانون جدیدی که مدتها به شعب تامین اجتماعی ابلاغ شده است شما می‌توانید قراردادی ببندید و به صورت بیمه اختیاری یا بیمه حرف و مشاغل آزاد با تعداد روز مشخص در ماه قبل بیمه پرداخت کنید مثلا قراردادی ببندید که  ماهانه 15 روز حق بیمه پرداخت کنید و مابقی حق‌بیمه شما نیز توسط مدیر مدرسه پرداخت می‌شود اما این قرارداد مربوط به گذشته نمی باشد و بابت سال‌های گذشته به نظر من هیچ راهی به نظر نمی رسد مگر اینکه بتوانید به اداره کار شکایت کنید و بابت حق بیمه پرداخت نشده از اداره کار را بگیرید. البته توجه داشته باشید در صورتی که واقعاً ۱۵ روز سرما یا همون حدود کار کرده باشید اداره کار به شما رای نمی‌دهد که سیروس حق بیمه کارفرما پرداخت کند بنابراین اگر ساعت کاری تان کمتر از تعداد روزهای مشخص شده ماهانه باشد و مربوط به گذشته باشد هیچ کاری نمی توانید انجام دهید. 

 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر