پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به صورت 15 روزه

 با  سلام! من معلم یک مدرسه خصوصی هستم. مدیر مدرسه برایمان کلا هر ماه، ۱۵ روز بیمه رد میکنه. من چطور می توانم سابقه بیمه ای که طی  این سه سال رو پرداخت نکردند، خودم پرداخت کنم؟ 

طبق قانون جدیدی که مدتها به شعب تامین اجتماعی ابلاغ شده است شما می‌توانید قراردادی ببندید و به صورت بیمه اختیاری یا بیمه حرف و مشاغل آزاد با تعداد روز مشخص در ماه قبل بیمه پرداخت کنید مثلا قراردادی ببندید که  ماهانه 15 روز حق بیمه پرداخت کنید و مابقی حق‌بیمه شما نیز توسط مدیر مدرسه پرداخت می‌شود اما این قرارداد مربوط به گذشته نمی باشد و بابت سال‌های گذشته به نظر من هیچ راهی به نظر نمی رسد مگر اینکه بتوانید به اداره کار شکایت کنید و بابت حق بیمه پرداخت نشده از اداره کار را بگیرید. البته توجه داشته باشید در صورتی که واقعاً ۱۵ روز سرما یا همون حدود کار کرده باشید اداره کار به شما رای نمی‌دهد که سیروس حق بیمه کارفرما پرداخت کند بنابراین اگر ساعت کاری تان کمتر از تعداد روزهای مشخص شده ماهانه باشد و مربوط به گذشته باشد هیچ کاری نمی توانید انجام دهید. 

 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر