قرارداد بیمه خویش فرمای کمتر از 30 روز

 بنده تا اسفند سال ۹۹  پنج سال است که توسط شرکتی که  مشغول بکار بودم برام بیمه رد شده است.  از سال ۱۴۰۰ از اون شرکت بیرون اومدم و از فرودین تا الان ۶ماه بیمه خویش فرما رد کردم خودم. در عین حال در موسسه تدریس میکنم که این موسسه برای من  بیمه ساعتی رد میکنند و در ماه ۹ روز بیمه برای من رد میشه!  آیا میشه در بیمه خویش فرما من فقط  پول ۲۱ روزی که موسسه برام بیمه رد نمیکنه رو بدم فقط ؟  و اینکه توی این ۶ماه من خودم بیمه رد کردم و موسسه هم همزمان بیمه رد کرده آیا  بیمه موسسه  اضافه میشه به سابقم در کل یا اینکه مازاد هست؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بله شما میتوانید قراردادی ببندید که به عنوان مثال تعداد روز حق بیمه درمان مشخص شده باشد یعنی اینکه در ابتدای قرارداد مشخص کنید که در بیمه اختیاری یا بیمه حرف و مشاغل آزاد چند روز در ماه می توانید حق بیمه پرداخت کنیم و البته تعداد روز میتواند کمتر از ۳۰ روز باشد ولی باید ثابت باشد. در مورد شما حق بیمه تان حرف از طریق خودتان پرداخت شده است و همه روزه از طریق موسسه پرداخته شده است این ۹ روزه وافی پدر خاصی برای شما نمی خورد و سابقه مازاد محسوب نمی شود متاسفانه.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر