قرارداد بیمه خویش فرمای کمتر از 30 روز

 بنده تا اسفند سال ۹۹  پنج سال است که توسط شرکتی که  مشغول بکار بودم برام بیمه رد شده است.  از سال ۱۴۰۰ از اون شرکت بیرون اومدم و از فرودین تا الان ۶ماه بیمه خویش فرما رد کردم خودم. در عین حال در موسسه تدریس میکنم که این موسسه برای من  بیمه ساعتی رد میکنند و در ماه ۹ روز بیمه برای من رد میشه!  آیا میشه در بیمه خویش فرما من فقط  پول ۲۱ روزی که موسسه برام بیمه رد نمیکنه رو بدم فقط ؟  و اینکه توی این ۶ماه من خودم بیمه رد کردم و موسسه هم همزمان بیمه رد کرده آیا  بیمه موسسه  اضافه میشه به سابقم در کل یا اینکه مازاد هست؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بله شما میتوانید قراردادی ببندید که به عنوان مثال تعداد روز حق بیمه درمان مشخص شده باشد یعنی اینکه در ابتدای قرارداد مشخص کنید که در بیمه اختیاری یا بیمه حرف و مشاغل آزاد چند روز در ماه می توانید حق بیمه پرداخت کنیم و البته تعداد روز میتواند کمتر از ۳۰ روز باشد ولی باید ثابت باشد. در مورد شما حق بیمه تان حرف از طریق خودتان پرداخت شده است و همه روزه از طریق موسسه پرداخته شده است این ۹ روزه وافی پدر خاصی برای شما نمی خورد و سابقه مازاد محسوب نمی شود متاسفانه.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر