قرارداد بیمه خویش فرمای کمتر از 30 روز

 بنده تا اسفند سال ۹۹  پنج سال است که توسط شرکتی که  مشغول بکار بودم برام بیمه رد شده است.  از سال ۱۴۰۰ از اون شرکت بیرون اومدم و از فرودین تا الان ۶ماه بیمه خویش فرما رد کردم خودم. در عین حال در موسسه تدریس میکنم که این موسسه برای من  بیمه ساعتی رد میکنند و در ماه ۹ روز بیمه برای من رد میشه!  آیا میشه در بیمه خویش فرما من فقط  پول ۲۱ روزی که موسسه برام بیمه رد نمیکنه رو بدم فقط ؟  و اینکه توی این ۶ماه من خودم بیمه رد کردم و موسسه هم همزمان بیمه رد کرده آیا  بیمه موسسه  اضافه میشه به سابقم در کل یا اینکه مازاد هست؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بله شما میتوانید قراردادی ببندید که به عنوان مثال تعداد روز حق بیمه درمان مشخص شده باشد یعنی اینکه در ابتدای قرارداد مشخص کنید که در بیمه اختیاری یا بیمه حرف و مشاغل آزاد چند روز در ماه می توانید حق بیمه پرداخت کنیم و البته تعداد روز میتواند کمتر از ۳۰ روز باشد ولی باید ثابت باشد. در مورد شما حق بیمه تان حرف از طریق خودتان پرداخت شده است و همه روزه از طریق موسسه پرداخته شده است این ۹ روزه وافی پدر خاصی برای شما نمی خورد و سابقه مازاد محسوب نمی شود متاسفانه.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر