شکایت از کارفرما برای حق ماموریت

 با سلام!  من به مدت 5 سال با پسر عموی خود کار کردم. کار ما نصب تابلوهای نبلیغاتی است.  تو  این مدت 5 سال هیچ وقت عیدی که نداده به کنار حقوق کار در تهران  همان حقوق در شهرستان چیزی اضافه نمی کرد. فقط وعده و وعید میداد. کمترین کار شهرستان 26 روز بوده و بیشترینش 4 ماه ! منو بیمه هم نکرده بود. ممنون از        اینکه راهنمایی انجام میدهید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم اصلا معلوم نیست سوال تان چیست اگر حق بیمه برای تان پرداخت نشده است یا عیدی داده نشده است یا حق ماموریت شهرستان داده نشده است و نمی‌خواهند هم بدهند تنها راه تان این است که در اداره کار شکایت کنید معمولاً این روزها در ایام کرونا یک نفر کارشناس در اداره کار نشست و صحبت‌های شما و طرف مقابل را می‌شنود و بر اساس آن را می‌دهد . اگر مدارک کافی داشته باشید که برای ایشان کار می‌کردید بعید می دانم مشکل خاصی داشته باشد و رای به نفع شما داده می شود و البته بعداً باید  منتظر بمانید تا رای قطعی شود و سپس نامه‌ای از اداره کار گرفته و به دادگستری ببرید را از طریق اجرای احکام دادگستری به اجرا گذاشت یا اینکه با طرف مقابل به توافق برسید.  یکی از این راه‌ها را دارید تا به نتیجه برسید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/