شکایت از کارفرما برای حق ماموریت

 با سلام!  من به مدت 5 سال با پسر عموی خود کار کردم. کار ما نصب تابلوهای نبلیغاتی است.  تو  این مدت 5 سال هیچ وقت عیدی که نداده به کنار حقوق کار در تهران  همان حقوق در شهرستان چیزی اضافه نمی کرد. فقط وعده و وعید میداد. کمترین کار شهرستان 26 روز بوده و بیشترینش 4 ماه ! منو بیمه هم نکرده بود. ممنون از        اینکه راهنمایی انجام میدهید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم اصلا معلوم نیست سوال تان چیست اگر حق بیمه برای تان پرداخت نشده است یا عیدی داده نشده است یا حق ماموریت شهرستان داده نشده است و نمی‌خواهند هم بدهند تنها راه تان این است که در اداره کار شکایت کنید معمولاً این روزها در ایام کرونا یک نفر کارشناس در اداره کار نشست و صحبت‌های شما و طرف مقابل را می‌شنود و بر اساس آن را می‌دهد . اگر مدارک کافی داشته باشید که برای ایشان کار می‌کردید بعید می دانم مشکل خاصی داشته باشد و رای به نفع شما داده می شود و البته بعداً باید  منتظر بمانید تا رای قطعی شود و سپس نامه‌ای از اداره کار گرفته و به دادگستری ببرید را از طریق اجرای احکام دادگستری به اجرا گذاشت یا اینکه با طرف مقابل به توافق برسید.  یکی از این راه‌ها را دارید تا به نتیجه برسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر