شکایت از کارفرما برای حق ماموریت

 با سلام!  من به مدت 5 سال با پسر عموی خود کار کردم. کار ما نصب تابلوهای نبلیغاتی است.  تو  این مدت 5 سال هیچ وقت عیدی که نداده به کنار حقوق کار در تهران  همان حقوق در شهرستان چیزی اضافه نمی کرد. فقط وعده و وعید میداد. کمترین کار شهرستان 26 روز بوده و بیشترینش 4 ماه ! منو بیمه هم نکرده بود. ممنون از        اینکه راهنمایی انجام میدهید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم اصلا معلوم نیست سوال تان چیست اگر حق بیمه برای تان پرداخت نشده است یا عیدی داده نشده است یا حق ماموریت شهرستان داده نشده است و نمی‌خواهند هم بدهند تنها راه تان این است که در اداره کار شکایت کنید معمولاً این روزها در ایام کرونا یک نفر کارشناس در اداره کار نشست و صحبت‌های شما و طرف مقابل را می‌شنود و بر اساس آن را می‌دهد . اگر مدارک کافی داشته باشید که برای ایشان کار می‌کردید بعید می دانم مشکل خاصی داشته باشد و رای به نفع شما داده می شود و البته بعداً باید  منتظر بمانید تا رای قطعی شود و سپس نامه‌ای از اداره کار گرفته و به دادگستری ببرید را از طریق اجرای احکام دادگستری به اجرا گذاشت یا اینکه با طرف مقابل به توافق برسید.  یکی از این راه‌ها را دارید تا به نتیجه برسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر