شکایت از کارفرما برای حق بیمه

 سلام و درود! مادرم ۲۰ سال سابقه در بهزیستی داره و بالای ۵۰ سال سن.  ۵ سال اویل کار خود را بیمه نکردند .الان میخواد بازنشسته شه رفته از کارفرما شکایت کرده و الان که کارفرما از شکایت با خبر شده اعلام کرده که شکایت پس بگیر در غیر اینصورت عدم نیاز میزنم‌. حال چطوری این مشکل را حل کنیم. تشکر از شما؟ 

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که وضعیت تختی مادر شما باید ۵۵ سال سن داشته باشد و حداقل ۲۰ سال سابقه بیمه را بتواند بازنشسته شود اگر ایشان پایان کار هم مادر شما را بزنند شما می توانید حق بیمه را به صورت خویش فرما پرداخت کنید و قید حقوق گرفتن را هم بزنید که شکایت از آن را پیگیری کنید وگرنه منتظر باشید تا ۵۵ سال شود و به صورت خودکار بازنشسته شود. در آن سن می توانید شکایت کنید بابت حق بیمه و در صورتی که در شکایت تا به نتیجه برسید سابقه مربوطه به سابقه تان در آن مدت اضافه می‌شود و باید تلاش کنید که مدارک مربوط به پنج ساله اول که برای ایشان کار می کرده اید را به صورت مکتوب نگه دارید در آن صورت در هر زمان می توانید از این شکایت کنیم به شرطی که البته زنده باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر