شکایت از کارفرما برای حق بیمه

 سلام و درود! مادرم ۲۰ سال سابقه در بهزیستی داره و بالای ۵۰ سال سن.  ۵ سال اویل کار خود را بیمه نکردند .الان میخواد بازنشسته شه رفته از کارفرما شکایت کرده و الان که کارفرما از شکایت با خبر شده اعلام کرده که شکایت پس بگیر در غیر اینصورت عدم نیاز میزنم‌. حال چطوری این مشکل را حل کنیم. تشکر از شما؟ 

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که وضعیت تختی مادر شما باید ۵۵ سال سن داشته باشد و حداقل ۲۰ سال سابقه بیمه را بتواند بازنشسته شود اگر ایشان پایان کار هم مادر شما را بزنند شما می توانید حق بیمه را به صورت خویش فرما پرداخت کنید و قید حقوق گرفتن را هم بزنید که شکایت از آن را پیگیری کنید وگرنه منتظر باشید تا ۵۵ سال شود و به صورت خودکار بازنشسته شود. در آن سن می توانید شکایت کنید بابت حق بیمه و در صورتی که در شکایت تا به نتیجه برسید سابقه مربوطه به سابقه تان در آن مدت اضافه می‌شود و باید تلاش کنید که مدارک مربوط به پنج ساله اول که برای ایشان کار می کرده اید را به صورت مکتوب نگه دارید در آن صورت در هر زمان می توانید از این شکایت کنیم به شرطی که البته زنده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر