شکایت از کارفرما برای حق بیمه

 سلام و درود! مادرم ۲۰ سال سابقه در بهزیستی داره و بالای ۵۰ سال سن.  ۵ سال اویل کار خود را بیمه نکردند .الان میخواد بازنشسته شه رفته از کارفرما شکایت کرده و الان که کارفرما از شکایت با خبر شده اعلام کرده که شکایت پس بگیر در غیر اینصورت عدم نیاز میزنم‌. حال چطوری این مشکل را حل کنیم. تشکر از شما؟ 

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که وضعیت تختی مادر شما باید ۵۵ سال سن داشته باشد و حداقل ۲۰ سال سابقه بیمه را بتواند بازنشسته شود اگر ایشان پایان کار هم مادر شما را بزنند شما می توانید حق بیمه را به صورت خویش فرما پرداخت کنید و قید حقوق گرفتن را هم بزنید که شکایت از آن را پیگیری کنید وگرنه منتظر باشید تا ۵۵ سال شود و به صورت خودکار بازنشسته شود. در آن سن می توانید شکایت کنید بابت حق بیمه و در صورتی که در شکایت تا به نتیجه برسید سابقه مربوطه به سابقه تان در آن مدت اضافه می‌شود و باید تلاش کنید که مدارک مربوط به پنج ساله اول که برای ایشان کار می کرده اید را به صورت مکتوب نگه دارید در آن صورت در هر زمان می توانید از این شکایت کنیم به شرطی که البته زنده باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/