دریافت دیه و غرامت بابت آسیب در زمان خدمت

 سلام من سرباز ارتش هستم و در تایم اداری به دستور و طبق برنامه سین در حال ورزش صبحگاهی  رباط صلیبی و مینیسک زانوی راستم پاره  شد و جراحی انجام دادم میخواستم بدونم چه مبلغ دیه به من تعلق می گیره؟ با تشکر؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که دیه پارگی رباط صلیبی ۸ درصد دیه کامل است و دیه پارگی مینیسک زانو نیست ۸ درصد دیه کامل است بنابراین هر کدام ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دیه دارد که در مجموع ۷۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دیه شما می شود. البته توجه داشته باشید که با توجه به اینکه شما بیمه درمانی و حوادث نیروهای مسلح هستید که معمولاً بیمه‌ حکمت یا بیمه های مشابه است که به شما پرداخت نمی‌شود و مبلغی غرامت به شما پرداخت می‌شود که معمولاً بین ۲ تا ۵ میلیون تومان بیشتر نمی‌شود. البته هزینه های درمانی شما توسط بیمه نیروهای مسلح و بیمه تکمیلی قابل پرداخت است اما بابت دیه بعید می‌دانم بیشتر از ۵ میلیون تومان به شما تعلق بگیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر