ثبت نام بیمه تامین اجتماعی مداحان

ببخشید! شوهر من مداح هستند ولی بیمه ندارند و قبلا 6 سال سابقه پرداخت بیمه بصورت شخصی دارند. الان چطوری می توانند از طریق مداحی خودشان رو بیمه تامین اجتماعی کنند تا بازنشستگی داشته باشند؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید اعلام کنم که همسر شما باید از طریق بنیاد دعبل خزاعی در شهرتان اقدام کنند. البته این بنیاد صرفا در مراکز استانها در فر دارد شرایط مداحی را می سنجد و اگر شرایط مربوطه را داشته باشند ایشان را به تامین اجتماعی معرفی می کنند تا بتوانند از یارانه دولتی در این زمینه استفاده کند بنابراین شما باید حضوری به دفاتر این بنیاد مراجعه نمایید. معمولا اگر مداح شناخته شده در شهر باشند و این موضوع توسط معتمدان شرق بخوبی تایید شود مشکلی در این زمینه نخواهند داشت.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر