عدم پرداخت حق بیمه توسط کارفرما

 محمد صادقی مهر: من در کارگاهی کار میکردم که بازرس بیمه اومده و اسم من رد شده و کارفرما بعد از ۲سال به من اعلام کرده جریمه شدم و کارفرما زیر بار جریمه کل نمیشه!  من باید چه کار کنم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که کار خاصی نمی خواهید انجام دهید. معمولاً کارفرما مجبور است که مبلغ حق بیمه تامین شده را پرداخت نماید وگرنه حق بیمه به مرور زمان بسیار بیشتر شده و جریمه بسیاری بابت حق بیمه به وی تعلق می گیرد . معمولا برای دریافت مبالغ حق بیمه و جریمه آن حتی اموال نامبرده را توقیف می کنند بنابراین بهتر است که این مبلغ را پرداخت کند شما کار خاصی نیاز نیست انجام دهید فقط حواستان باشد که مبلغ فوق را از حقوق شما کسر نکند بابت حق بیمه هر ماه تنها ۷ درصد حق بیمه حقوق باید از حقوق شما کسر شود یعنی ۲۳ درصد حقوق به شما توسط کارفرما باید پرداخت شود و جریمه مربوطه نیز پرداخت شود و هفت درصد نیز توسط شما باید پرداخت گردد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر