حق بیمه روزانه تامین اجتماعی

 دستمزد روزانه پرسنل ساعتی در ماه قبل  بیشتر بوده ولی در مرداد ماه به پرسنل ثابت تبدیل شده با حقوق حداقل که کمتر از دستمزد ماه قبل هست . آیا مشکلی ایجاد       می کند؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر منظورتان بیمه تامین اجتماعی است در صورتی که در ماه های قبل هر ۳۰ روز حق بیمه پرداخت نشده است و مبلغ حق بیمه کلی ۳۰ روزه نسبت به ماه قبل کمتر می شود قطعاً تامین اجتماعی ایراد می‌گیرند اما اگر حق بیمه ماه فعلی نسبت به ماه قبل کمتر باشد یعنی تعداد روزهای کمتری به عنوان روزهای پرداخت حق بیمه پرداخت شده باشد معمولاً تامین اجتماعی ایرادی نمی گیرد اما اگر از نظر قانون کار مد نظرتان باشد باید بگویم که شما باید حداقل های قانون کار را رعایت کنید حالا این حداقل‌ها فرقی نمی‌کند روزانه باشد یا ماهانه باشد یا هفتگی باشد اگر حداقل‌های قانون کار رعایت شده باشد مشکلی برای شما نخواهد داشت .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر