حق بیمه روزانه تامین اجتماعی

 دستمزد روزانه پرسنل ساعتی در ماه قبل  بیشتر بوده ولی در مرداد ماه به پرسنل ثابت تبدیل شده با حقوق حداقل که کمتر از دستمزد ماه قبل هست . آیا مشکلی ایجاد       می کند؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر منظورتان بیمه تامین اجتماعی است در صورتی که در ماه های قبل هر ۳۰ روز حق بیمه پرداخت نشده است و مبلغ حق بیمه کلی ۳۰ روزه نسبت به ماه قبل کمتر می شود قطعاً تامین اجتماعی ایراد می‌گیرند اما اگر حق بیمه ماه فعلی نسبت به ماه قبل کمتر باشد یعنی تعداد روزهای کمتری به عنوان روزهای پرداخت حق بیمه پرداخت شده باشد معمولاً تامین اجتماعی ایرادی نمی گیرد اما اگر از نظر قانون کار مد نظرتان باشد باید بگویم که شما باید حداقل های قانون کار را رعایت کنید حالا این حداقل‌ها فرقی نمی‌کند روزانه باشد یا ماهانه باشد یا هفتگی باشد اگر حداقل‌های قانون کار رعایت شده باشد مشکلی برای شما نخواهد داشت .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر