لیست بیمه تامین اجتماعی با افراد تکراری

 من به عنوان کارفرما دو تا کارگاه دارم با ۴تا نیرو که هر کارگاه  ۲تا نیرو دارد! الان یکی از کارگاه هایم ۳ تا نیرو زده یعنی یکی از مربیان را داخل دو تا کارگاه ثبت کرده ولی داخل لیست بازرسی درست است ۲به ۲هست. الان میخواستم ببینم باید برای مربی که که داخل دو تا کارگاه ثبت شده دو تا بیمه رد کنم یا نه؟  تو لیست بازرسی درست است ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که لیست که بازرس بیمه تعیین کرده است درست است و باید بر اساس آن حق بیمه را پرداخت کنیم. البته تجربه من در این زمینه می‌گوید که معمولاً ممکن است احتمال جریمه شدن شما به خاطر ادب پرداخت حق بیمه آن یک نفر مشترک نیز به وجود بیاید هرچند منطقی به نظر نمی رسد ولی بارها تکرار شده است. بنابراین شما حتماً بر اساس لیست بازرس بیمه حق بیمه را پرداخت کنید و سریعاً به شعبه بیمه مراجعه کنید و مشکل را بگویید تا فرد مورد نظر از لیست بیمه اضافه حذف گردد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر