دیه پارگی رباط صلیبی و مینیسک و رباط جانبی

 علی اصغر اسدی پور: سلام!  من تو شرکت سال۹۹دچار حادثه شدم. زانوی راستم رباط صلیبی و مینیسک و رباط خلفی و خارجی پاره شد و اعصاب نام بی احساس شد و شرکت از طرف بیمه ۴۲ میلیون می دهد.  آیا این مبلغ درسته؟ دیه اش چقدر می شود؟ ممنون می شوم کمکم کندن؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که به نظر می‌رسد بابت رباط صلیبی در صورت پارگی کامل ۸ درصد دیه تعلق می‌گیرد و به نیست بابت پارگی کامل ۸ درصد دیه تعلق می‌گیرد و به رباط خلفی و جانبی بابت پارگی کامل هر کدام چند درصد در نظر گرفته می‌شود که در مجموع بابت ۴ آسیب و ۲۴ درصد دیه کامل در نظر گرفته می‌شود که ۲۴ کامل در سال ۱۴۰۰ معادن ۱۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد .بنابراین اگر به درستی تمامی آسیب‌ها حادث شده است و به صورت کامل پاره شده باشد چنین مبلغی می‌شود و بی‌حسی اعصاب هم معمولا ارش در نظر گرفته می‌شود که مبلغی جداگانه دارد.  معمولاً وقتی از طرف کلانتری و یا دادسرا شکایت صورت نمی‌پذیرد و مستقیم به شرکت بیمه که معمولاً بیمه مسئولیت مدنی می باشد مراجعه و درخواست دیه می‌نمایید مبلغ دیه که توسط پزشک معتمد شرکت بیمه محاسبه می‌شود مبلغ بسیار ناچیزی نسبت به مبلغ محاسبه شده توسط پزشکی قانونی با دادگاه می باشد .بنابراین در صورتی که به صحبت‌های خود اطمینان دارید از طریق دادگاه و پزشکی قانونی دریافت دیه خود را پیگیری نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر