دیه پارگی رباط صلیبی و مینیسک و رباط جانبی

 علی اصغر اسدی پور: سلام!  من تو شرکت سال۹۹دچار حادثه شدم. زانوی راستم رباط صلیبی و مینیسک و رباط خلفی و خارجی پاره شد و اعصاب نام بی احساس شد و شرکت از طرف بیمه ۴۲ میلیون می دهد.  آیا این مبلغ درسته؟ دیه اش چقدر می شود؟ ممنون می شوم کمکم کندن؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که به نظر می‌رسد بابت رباط صلیبی در صورت پارگی کامل ۸ درصد دیه تعلق می‌گیرد و به نیست بابت پارگی کامل ۸ درصد دیه تعلق می‌گیرد و به رباط خلفی و جانبی بابت پارگی کامل هر کدام چند درصد در نظر گرفته می‌شود که در مجموع بابت ۴ آسیب و ۲۴ درصد دیه کامل در نظر گرفته می‌شود که ۲۴ کامل در سال ۱۴۰۰ معادن ۱۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد .بنابراین اگر به درستی تمامی آسیب‌ها حادث شده است و به صورت کامل پاره شده باشد چنین مبلغی می‌شود و بی‌حسی اعصاب هم معمولا ارش در نظر گرفته می‌شود که مبلغی جداگانه دارد.  معمولاً وقتی از طرف کلانتری و یا دادسرا شکایت صورت نمی‌پذیرد و مستقیم به شرکت بیمه که معمولاً بیمه مسئولیت مدنی می باشد مراجعه و درخواست دیه می‌نمایید مبلغ دیه که توسط پزشک معتمد شرکت بیمه محاسبه می‌شود مبلغ بسیار ناچیزی نسبت به مبلغ محاسبه شده توسط پزشکی قانونی با دادگاه می باشد .بنابراین در صورتی که به صحبت‌های خود اطمینان دارید از طریق دادگاه و پزشکی قانونی دریافت دیه خود را پیگیری نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر