دیه پارگی رباط صلیبی و مینیسک و رباط جانبی

 علی اصغر اسدی پور: سلام!  من تو شرکت سال۹۹دچار حادثه شدم. زانوی راستم رباط صلیبی و مینیسک و رباط خلفی و خارجی پاره شد و اعصاب نام بی احساس شد و شرکت از طرف بیمه ۴۲ میلیون می دهد.  آیا این مبلغ درسته؟ دیه اش چقدر می شود؟ ممنون می شوم کمکم کندن؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که به نظر می‌رسد بابت رباط صلیبی در صورت پارگی کامل ۸ درصد دیه تعلق می‌گیرد و به نیست بابت پارگی کامل ۸ درصد دیه تعلق می‌گیرد و به رباط خلفی و جانبی بابت پارگی کامل هر کدام چند درصد در نظر گرفته می‌شود که در مجموع بابت ۴ آسیب و ۲۴ درصد دیه کامل در نظر گرفته می‌شود که ۲۴ کامل در سال ۱۴۰۰ معادن ۱۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد .بنابراین اگر به درستی تمامی آسیب‌ها حادث شده است و به صورت کامل پاره شده باشد چنین مبلغی می‌شود و بی‌حسی اعصاب هم معمولا ارش در نظر گرفته می‌شود که مبلغی جداگانه دارد.  معمولاً وقتی از طرف کلانتری و یا دادسرا شکایت صورت نمی‌پذیرد و مستقیم به شرکت بیمه که معمولاً بیمه مسئولیت مدنی می باشد مراجعه و درخواست دیه می‌نمایید مبلغ دیه که توسط پزشک معتمد شرکت بیمه محاسبه می‌شود مبلغ بسیار ناچیزی نسبت به مبلغ محاسبه شده توسط پزشکی قانونی با دادگاه می باشد .بنابراین در صورتی که به صحبت‌های خود اطمینان دارید از طریق دادگاه و پزشکی قانونی دریافت دیه خود را پیگیری نمایید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر