درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری های قلبی

 سلام.وقت بخیر! اینجانب نزدیک به یکسال است که عمل جراحی قلب باز انجام داده‌ام. حالا کارفرما عذر بنده را خواسته است. 

سوال اول آیا بنده میتوانم  از کارافتادگی  استفاده کنم؟ 

سوال دوم درصورت ازکارافتادگی چه مبلغی شامل میشه؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تشخیص اینکه شما از کار افتاده می‌شوید و اساس نظر کمیسیون قلب کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی میباشد اینکه شما درصد مورد نیاز که ۶۶ درصد را میگیری یا نمیگیری بستگی به این دارد که افتان چقدر باشد و وضعیت قلبتان از نظر مسائل دیگر تا چه حد مشکل ساز باشد .به عنوان مثال اگر شما بیماری های عروقی داشته باشید یا آمبولی مزمن ریه کرده باشید یا اینکه پریکارد تان به طور کامل برداشته شده باشد شایسته دریافت ۶۶ درصد برای از کار افتادگی می باشد بیماری های دیگری نیز می‌باشد که شرح آن در این مقال نمی گنجد. اما اگر عمل پیوند قلب کرده باشید یا اینکه دیسکسیون آئورت داشته باشید و یا مشکلات دیگر مرتبط با آن که خون رسانی به قلب تان دچار مشکلات شدید شده باشد داشته باشید از کار افتاده کلی می شوید. در پاسخ به سوال دوم تعیین که مبلغ از کار افتادگی تا بستگی به سابقه تا حق بیمه پرداختی دارد اگر سابقه بیمه کمتر از ۲۰ سال باشد معمولاً حداقل حقوق که الان معادل ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان سال ۱۴۰۰ حذف دریافت خواهید کرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر