وکیل دیه خوب

 حجت سرحدی: سلام   بنده پرونده ای در ددست اقدام دارم  مبنی بر حکم  قطعی  یک دیه کامل بعلاوه  یک سوم دیه کامل به جهت وقوع  در ماه حرام.   لذا پرونده  در دست اقدام  توسط بیمه میباشد منتهی بیمه  چند روز پیش از این حقیر تقاضای  دادن رضایت ثبتی  نمودند که بنده شدیدا  مخالفت خود را در این زمینه ابراز کردم واکنون پس از چند روز  ابراز نمودند که پرونده در دست تحقیق است در صورتی که راننده متواری نشده  و اعتراض صورت نگرفته و حس میکنم بیمه  می خواهد  ما را اذیت کنه!   حال نیاز به  مشاوره و یا یک وکیل  زبده شهر اصفهان در خصوص دریافت دیه بعلاوه دیر کردهای  این  دیه  را دارم.  لطفا  یاریم  نمایید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که البته ما کار وکالت مان را معمولاً در شهر تهران انجام می‌دهیم و کارهای کارشناسی مون را هم به صورت تلفنی و آنلاین انجام می‌دهیم و مورد شما باید بگویم که بهتر است ابتدا از طریق بیمه مرکزی اقدام کنید و اینکه آیا رای دادگاه را دارید یا نه اگر رای دادگاه را داشته باشید بیمه دلیلی برای عدم پرداخت مبلغ دیه ندارد و اگر شکایتی داشت باید به عنوان شخص ثالث در دادگاه وارد می‌شد و به دیه مربوطه اعتراض می کرد .اما در صورتی که رای قطعی شده باشد امکان تغییر آن وجود ندارد و بیمه دیر یا زود باید این مبلغ را پرداخت کند.  البته گرفتن تاخیر معمولا کار بسیار سختی است و معمولا به دلایل مختلف بیمه دنبال این قضیه نمی‌رود و به نظر من هم شما زیاد پیگیر این موضوع نباشید چون معمولا نمی توان به نتیجه رسید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر