بیمه تامین اجتماعی عکاسان

 سلام خسته نباشید میخواستم بنده بیمه تامین  اختیاری رد میکنم برای  خودم.  شغلم عکاسی هست. آزاد کار میکنم؟  میتونم  بیمه عکاسی رد کنم  برای خودم؟!  و متاسفانه مدرک دانشگاهی ندارم؟

در پاسخ به شما باید بگویم که بیمه به نام بیمه عکاسی نداریم شما می توانید به عنوان بیمه مشاغل آزاد ثبت نام کنید یا به عنوان بیمه اختیاری اگر مجرد هستید و همسر و فرزند ندارید به نظر من بیمه حرف و مشاغل آزاد ۱۲ درصد برایتان سودمند است مبلغ کمی می شود و سابقه بیمه برای تامین حساب می‌شود اما اگر متاهل هستید همسرداری را فرزند ندارید به نظر من یا بیمه حرف و مشاغل آزاد ۱۸ درصد انجام دهید و یا بیمه اختیاری انجام دهیم اگر متاهل هستید و همسرداری را فرزند هم دارید و یا افراد دیگری تحت تکفل شما قرار دارند بیمه اختیاری کنید که بالای ۸۰۰ هزار تومان باید پرداخت کنید اما تمام مزایا خدمات درمانی را برای همه اعضای خانواده فراهم می کند و البته سابقه شما نیز تضمین می شود .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر