ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 کد پیگیری برای ییگیری از کار افتادگی  کمیسیون پزشکی چیست؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ما کد پیگیری از کار افتادگی تامین اجتماعی نداریم . الان در بعضی از شعب تامین اجتماعی پرونده به صورت الکترونیکی و از طریق سایت تامین اجتماعی دریافت می گردد که این شعب شامل شعب استان یزد و اداره کل غرب تامین اجتماعی استان تهران می باشد. در این روش شما می‌روید از سایت درخواستتان را ثبت می کنید و مدارک مورد نیاز را آپلود کنید و پس از آپلود منتظر می مانید تا شعبه پرونده را به کمیسیون پزشکی ارجاع دهند . بعد از ارجاع پرونده به کمیسیون پزشکی و تشکیل پرونده در کمیسیون پزشکی کدی برای شما پیامک می‌گردد که به معنای ورود پرونده در کمیسیون پزشکی می باشد و بعد از آن پرونده یک هفته یا دو هفته در کمیسیون می‌ماند و ثبت پیامک نوبت دهی برای شما می آید.

 بسته به تعداد جلسات کمیسیون مورد نیازتان برای هر جلسه برای شما پیامک می آید و وقتی در جلسه آخر رای نهایی برای شما ثبت می گردد شما دو هفته تا سه هفته بعد و بعضی مواقع تا یک ماه بعد می توانید به شعبه بیمه مراجعه کنید و رای تان را از شعبه بیمه بگیرید. در این مرحله دیگر پیامکی نمی آید و شما باید به صورت حضوری پیگیری کنید .اما در استان های غیر از یزد و اداره کل غرب استان تهران فعلاً پرونده ها به صورت فیزیکی دریافت می گردد یعنی شما باید گواهی از پزشک معالج بگیرید و به شعبه بیمه مراجعه کنید . شعبه‌ بیمه فرمی به شما می دهد که توسط پزشک معالج تان تکمیل می‌شود و سپس مدارک درمانی شما را هم دریافت می‌کند و مدارک را به کمیسیون پزشکی ارجاع می‌دهند و بقیه مراحل مانند حال حالت قبل است و دو پیامک یا بیشتر به شما ارسال می شود تان رای نهایی تا صادر شود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر