اعتراض به رای پزشکی قانونی در مورد علت فوت

 مصطفی: برادرم دو سال پیش الکل سمی خورد و فوت کرد و دکتر بیمارستان در خلاصه  پرونده اش نوشت علت فوت مسمومیت در الکل سمی. پزشک قانونی در جواز دفن علت فوت را مصرف الکل سمی بیان کردند  و از توزیع کننده مشروب الکل سمی شاکی شدیم .متهم وکیل گرفت و بعد دوسال از پزشک قانونی از یک دکتر پزشک قانونی دیگه علت فوت را سکته قلبی ناشی از مواد مخدر خطاب کردند. یعنی برادرم با مواد مخدر سکته قلبی کرده است .ولی آثار و مدارکم و شهودم و دیالیزی دوساعت در بیمارستان ثابت می کند که از مسمومیت الکل سمی فوت کردند.امکان هست که وکیل  با یک مدرک جعلی با رشوه دادند به پزشک قانونی وتعویض علت فوت بعد دو سال متهمش را بی گناه کرده باشد .کجا باید مراجعه کنم تا حق کسی ضایع نشه ! ممنون از شما اگه راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم موردی که شما می فرمایید کمی عجیب است. پزشکی قانونی معمولا بر اساس پرونده پزشکی نظر میدهد. وقتی در پرونده پزشکی نوشته شده علت فوت مسمومیت بر اثر الکل سمی در جواز دفن و علت فوت مصرف الکل سمی بیان‌شده دلیل نداره بعد از دفن فوت شده علت فوت مواد مخدر اعلام بشود یا اینکه باید دوباره بیرون آوردن جسد انجام بشود و دوباره معاینه صورت بپذیرد که بعید است این کار شده باشد یا اینکه بر اساس پرونده پزشکی نظر داده بشود که احتمالا در این پرونده پزشکی علت الکل سمی بیان شده است. به نظر می‌رسد که این موضوع تعجب برانگیز است و شما بهتر است به نظر کمیسیون پزشکی پزشکی قانونی اعتراض کنید. احتمال دریافت رشوه یا هر مورد دیگری وجود دارد و به نظر من حتما این کار را انجام بدهد. تو در مرحله نهایی یعنی کمیسیون‌ پزشکی سوم که فقط در مرکز کشور یعنی تهران برقرار میشه یک بار دیگه موضوع بررسی بشود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر