استفاده از بیمه تکمیلی همسر

 همسر من بازنشسته آموزش و پرورش هستند.  مسئول  اداره به ايشان گفتند نمي توانيد همسر (شوهر)  را  از طريق وابستگی ، بيمه تکميلی  نمايند . خود من بيمه تامين اجتماعی بصورت خود اختیاری هستم سن من ۵۸ سال.. آيا اين مطلب درست است ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم بله متاسفانه برای که توسط ایشان بتوانید بیمه تکمیلی شوید باید تحت تکفل ایشان باشید و شوهر تحت تکفل همسر نیست مگر اینکه از کار افتاده باشد یا بالای ۶۰ سال سن داشته باشم وقتی شما خودتان بازنشسته تامین اجتماعی به صورت اختیاری هستید دیگر به هیچ صورت تحت تکفل ایشان قرار نمی‌گیرد و این مورد صحت دارد البته بعضی از بیمه ها معمولاً چنین موارد سختی را در نظر می‌گیرد و بعضی از بیمه های تکمیلی نیز چنین کاری نمی کنند.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر