استفاده از بیمه تکمیلی همسر

 همسر من بازنشسته آموزش و پرورش هستند.  مسئول  اداره به ايشان گفتند نمي توانيد همسر (شوهر)  را  از طريق وابستگی ، بيمه تکميلی  نمايند . خود من بيمه تامين اجتماعی بصورت خود اختیاری هستم سن من ۵۸ سال.. آيا اين مطلب درست است ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم بله متاسفانه برای که توسط ایشان بتوانید بیمه تکمیلی شوید باید تحت تکفل ایشان باشید و شوهر تحت تکفل همسر نیست مگر اینکه از کار افتاده باشد یا بالای ۶۰ سال سن داشته باشم وقتی شما خودتان بازنشسته تامین اجتماعی به صورت اختیاری هستید دیگر به هیچ صورت تحت تکفل ایشان قرار نمی‌گیرد و این مورد صحت دارد البته بعضی از بیمه ها معمولاً چنین موارد سختی را در نظر می‌گیرد و بعضی از بیمه های تکمیلی نیز چنین کاری نمی کنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر