آیا امکان قسطی شدن افت قیمت خودرو وجود دارد؟

 با سلام! بنده  با یک پراید مدل ۹۸ تصادف کردم و مقصر هستم و حالا طرف من ادعای افت قیمت می کند و من نیز هیچگونه پولی ندارم که پرداخت کنم و طرف من هم  به شدت پول لازم دارد و قبول نمی کند و پول را میخواهد..حالا آیا راهی هست  من پول را قسطی بدهم و باید  چه درخواستی  بدهم به دادگاه و آیا  راه  دیگری  هست؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که طبق قانون افت قیمت حق کسی است که در  تصادف رانندگی خسارت دیده است. ایشان باید به شورای حل اختلاف شکایت کند و شورای حل اختلاف با توجه به نظر کارشناس رسمی دادگستری در حوزه رانندگی و وسایل نقلیه مبلغی را به عنوان افت قیمت تعیین می کند . اما اگر شما نمی توانید افت قیمت دهید باید استشهادیه از محل جمع آوری کنید و به انضمام مدارک دیگری که توانایی پرداخت ندارید به قاضی پرونده ارائه کنید و درخواست اعسار نماید. مطمئنا با قسطی شدن مبلغ فوق موافقت می‌کند و قسط ها  را به جوی در نظر می‌گیرد که شما بتوانید پرداخت کنید.  واقعیت این است که  غیر از قسطی شدن هیچ راه دیگری در این زمینه وجود ندارد و به هر حال باید این مبلغ را در کوتاه مدت یا طولانی مدت پرداخت نمایید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر