شکایت به دیوان عدالت اداری بابت بازنشستگی زودهنگام پرستاران

 من پرستار هستم. با سابقه 25 سال فعالیت و 5 سال ارفاق دولت درخواست بازنشستگی دادم ولی بخاطر نداشتن جایگزین  موافقت نشد. آیا اگر به دیوان شکایت کنم نتیجه میگیرم؟ 2- شنیدم  بابت سنوات ارفاقی کسورات داریم آیا صحیح است؟

احتمال گرفتن نتیجه در دیوان عدالت اداری وجود دارد ولی ضعیف است چون طبق قانونی که مشخص شده شرط بازنشستگی پرستاران با سابقه ۲۵ سال این است که بزرگ ترین مقام اجرایی آن سیستم یا آن اداره پایین و موافقت کند و اگر موافقت نکند طبق قانون بازنشستگی امکان‌پذیر نیست و معمولاً دیوان عدالت اداری به همین بند استناد می‌کند مگر اینکه بحث مشاغل سخت و زیان‌آور پدید آید . در مجموع رای وحدت رویه در این زمینه وجود ندارد و به نظر من می توانید شانس تان را حتما امتحان کنید اما بابت سنوات ارفاقی معمولاً کسر مبلغ وجود دارد و کسورات از مبلغ سنوات پایان دوره بازنشستگی شما کاسته می شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر