خرید سابقه باقیمانده برای بازنشستگی

 با سلام ! من  تا پايان امسال حق بيمه خود را به صورت خويش فرما پرداخت كرده ام. تا پايان امسال ميزان سابقه پرداختي من مي شود 29 سال و 11 ماه و 21 روز. براي بازنشستگي در امسال 9 روز كم دارم. ميتوانم اين 9 روز يا مدت بيشتري را با پرداخت حق بيمه بخرم كه تا قبل از سال جديد بازنشسته شوم. توضيح اينكه در سالهاي پرداختي بعضي از سالها كسر پرداخت وجود دارد. و بصورت كامل پرداخت نشده. آيا ميشود كسري سالهاي قبل را پرداخت كرد. با تشكر ؟

پاسخ سوال شما باید بگویم نه نمی توانید مدت سابقه باقی مانده یعنی نوروز را خریداری کنید اما اگر در سال‌های گذشته حق بیمه تان پرداخت نشده است و جایی کار کرده اید بهتر است با شکایت به اداره کار و گرفتن رای مثبت در این زمینه حق بیمه مربوطه را پرداخت کنید وگرنه هیچ راه دیگری ندارد .واقعا بهتر از اسفندماه بازنشسته شوید چون حقوق بازنشستگی افراد مشمول افزایش اثر جدید هم خواهد شد و به نفع دارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر