خرید سابقه باقیمانده برای بازنشستگی

 با سلام ! من  تا پايان امسال حق بيمه خود را به صورت خويش فرما پرداخت كرده ام. تا پايان امسال ميزان سابقه پرداختي من مي شود 29 سال و 11 ماه و 21 روز. براي بازنشستگي در امسال 9 روز كم دارم. ميتوانم اين 9 روز يا مدت بيشتري را با پرداخت حق بيمه بخرم كه تا قبل از سال جديد بازنشسته شوم. توضيح اينكه در سالهاي پرداختي بعضي از سالها كسر پرداخت وجود دارد. و بصورت كامل پرداخت نشده. آيا ميشود كسري سالهاي قبل را پرداخت كرد. با تشكر ؟

پاسخ سوال شما باید بگویم نه نمی توانید مدت سابقه باقی مانده یعنی نوروز را خریداری کنید اما اگر در سال‌های گذشته حق بیمه تان پرداخت نشده است و جایی کار کرده اید بهتر است با شکایت به اداره کار و گرفتن رای مثبت در این زمینه حق بیمه مربوطه را پرداخت کنید وگرنه هیچ راه دیگری ندارد .واقعا بهتر از اسفندماه بازنشسته شوید چون حقوق بازنشستگی افراد مشمول افزایش اثر جدید هم خواهد شد و به نفع دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر