شکایت از کارفرما به علت عدم پرداخت مزایا

 سلام ! مدت ده سال در شرکت عمرانی مشغول به کارم که در این مدت چند سال بیمه رد شده ولی فقط حقوق پایه را هر سال داده و هیچ یک از مزایای قانون کار را نداده مثل سنوات و بن و حق اولاد و مسکن! هرچی که مزایاهست نمی دهند. می شود الان شکایت کنم و حقم را بخواهم؟  لطفا راهنمایی کنید؟ می خواهد اخراجم کند ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می توانید شکایت کنید و به احتمال بسیار زیاد هم به نتیجه می‌رسید. تنها روشی که می توانید به نتیجه برسید این است که مدارکی داشته باشید که نشان دهد برای ایشان کار کرده اید مثلاً لیست حق بیمه یا پرینت پرداخت حقوق شما یا قراردادی که با آنها برسید اگر مدارک فوق را داشته باشید به نظر من به سادگی می توانید به نتیجه برسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر