آیا می توان در کارگاه های خانوادگی از سختی کار استفاده کرد؟

 سلام!  من بیست و دوساله داخل نانوایی کار میکنم.  بخدا شب رفتم شب برگشتم با چندرغاز دستمزد!  حالا که رفتم دنبال بازنشستگی میگن چون پدرت فقط منو برادرم بیمه کرده و غریبه ای باهامون نبوده که بخواهد بیمش کنه حالا نونوایی شده کارگاه خانوادگی واسه همین سختی کار به من نمیخوره! چطور میشه من کلی زحمت کشیدم حقم نادیده گرفته بشود. بخدا دیگه توان کار ندارم.  تورو خدا بگو چیکار کنم. یه راهی بزار جلو پام بخاطر خدا؟

واقعیت این است که احتمال اینکه به نتیجه برسید بسیار ضعیف است. کارگاه خانوادگی تعریف خودش را دارد و حتما باید یک نفر با شما بیمه شده باشد تا کارگاه خانوادگی نباشد . تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری می باشد ولی به نظر می‌رسد بیشتر از ۱۰ درصد شانس موفقیت نداشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر