حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشین ببخشین مزاحم شدم 
چند تا سوال داشتم ازتون! همسر من نزدیک سه سال فوت کرده یک سال و شش ماه هم سابقه بیمه داره ولی موقع فوت بیمه نبود همسرم ساکن تهران بود بیمه اش از اونجا رد شده است. الان من ساکن شهرستانم از اینجا اقدام کردم گفتند باید بری تهران. خود همم یه دختر شش ساله دارم. آیا چیزی به من و دخترم تعلق میگیره؟ من کسی رو ندارم بیارند تهران! شرایط جوری که اجازه ندارم. امکانش هست راهی هست تا از شهرستان بتونم اقدام کنم .تو خدا اگه میتونین راهنماییم کنین من واقعا به کمک نیاز دارم چون شرایط مالی خوبی نداریم؟ 

واقعیت اینه که باید ببینیم شرایط بیمه همسرتان چه جوری بوده است. یعنی سابقه بیمه شان را ببینم و این که گواهی خودشان را هم ببینم که آیا اصلا تعلق میگیره یا نه. معمولاً یک بار باید حضور پیدا کنید و نمی توانید اصلا در شعبه حضور پیدا نکنید و اگر شرایطش رو داشته باشید یک درخواست بنویسید که از طریق شهرستان تون پیگیر باشید. اطلاعاتتون خیلی ناقصه باید اطلاعات کاملی در مورد شرایط بیمه ایشون شهرشون به شعبه بیمه شوند تا بشه در این مورد نظر کرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر