حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشین ببخشین مزاحم شدم 
چند تا سوال داشتم ازتون! همسر من نزدیک سه سال فوت کرده یک سال و شش ماه هم سابقه بیمه داره ولی موقع فوت بیمه نبود همسرم ساکن تهران بود بیمه اش از اونجا رد شده است. الان من ساکن شهرستانم از اینجا اقدام کردم گفتند باید بری تهران. خود همم یه دختر شش ساله دارم. آیا چیزی به من و دخترم تعلق میگیره؟ من کسی رو ندارم بیارند تهران! شرایط جوری که اجازه ندارم. امکانش هست راهی هست تا از شهرستان بتونم اقدام کنم .تو خدا اگه میتونین راهنماییم کنین من واقعا به کمک نیاز دارم چون شرایط مالی خوبی نداریم؟ 

واقعیت اینه که باید ببینیم شرایط بیمه همسرتان چه جوری بوده است. یعنی سابقه بیمه شان را ببینم و این که گواهی خودشان را هم ببینم که آیا اصلا تعلق میگیره یا نه. معمولاً یک بار باید حضور پیدا کنید و نمی توانید اصلا در شعبه حضور پیدا نکنید و اگر شرایطش رو داشته باشید یک درخواست بنویسید که از طریق شهرستان تون پیگیر باشید. اطلاعاتتون خیلی ناقصه باید اطلاعات کاملی در مورد شرایط بیمه ایشون شهرشون به شعبه بیمه شوند تا بشه در این مورد نظر کرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر