حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشین ببخشین مزاحم شدم 
چند تا سوال داشتم ازتون! همسر من نزدیک سه سال فوت کرده یک سال و شش ماه هم سابقه بیمه داره ولی موقع فوت بیمه نبود همسرم ساکن تهران بود بیمه اش از اونجا رد شده است. الان من ساکن شهرستانم از اینجا اقدام کردم گفتند باید بری تهران. خود همم یه دختر شش ساله دارم. آیا چیزی به من و دخترم تعلق میگیره؟ من کسی رو ندارم بیارند تهران! شرایط جوری که اجازه ندارم. امکانش هست راهی هست تا از شهرستان بتونم اقدام کنم .تو خدا اگه میتونین راهنماییم کنین من واقعا به کمک نیاز دارم چون شرایط مالی خوبی نداریم؟ 

واقعیت اینه که باید ببینیم شرایط بیمه همسرتان چه جوری بوده است. یعنی سابقه بیمه شان را ببینم و این که گواهی خودشان را هم ببینم که آیا اصلا تعلق میگیره یا نه. معمولاً یک بار باید حضور پیدا کنید و نمی توانید اصلا در شعبه حضور پیدا نکنید و اگر شرایطش رو داشته باشید یک درخواست بنویسید که از طریق شهرستان تون پیگیر باشید. اطلاعاتتون خیلی ناقصه باید اطلاعات کاملی در مورد شرایط بیمه ایشون شهرشون به شعبه بیمه شوند تا بشه در این مورد نظر کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر