عدم پرداخت حق بیمه توسط نمایندگی بیمه

 سلام !  بیمه بدنه دانا از تاریخ اسفند ۹۹ تا اسفند۱۴۰۰کردم اقساطی و ماهانه اقساط رو پرداخت کردم به شماره کارت بیمه گذار.اما ایشان فقط دو قسط اول رو واریز کرده بقیه رو به حساب بیمه دانا است.  نریخته میگه حساب کاربری من مسدود بوده و بعد از تماس من همه را در یک تاریخ واریز کرده است. حال نماینده پرداخت خسارات میگه بهت بیست درصد تعلق میگیره؟! خواهشا راهنمایی بفرمایید من چکار کنم ماشین من جک جی۵ است و۵۰ تومان خسارت دیده است؟

بیست درصد درست است چون شما حق بیمه را کامل به دفتر مرکزی نداده اید. در صورتی  کامل پرداخت می‌کردند که شما تمام اقساط تان را به حساب بیمه دانا پرداخت کرده باشید . اما شما نیز مقصر نیستید و باید به دفتر مرکزی بیمه دانا مراجعه کنید و مدارک پرداخت حق بیمه به نماینده فوق را ارائه دهید تا علاوه بر اینکه نمایندگی ایشان لغو شود شما نیز به خساارت تان برسید . این تنها راهی است که دارید و اگر بیمه دانا خسارت شما را به کار شما کامل پرداخت نکرد باید از طریق دادگستری یا شورای حل اختلاف از بیمه‌گذار شکایت کرده و مابقی خسارت را از ایشان دریافت نمایید چون ایشان مقصر بوده است که حق بیمه شما را در زمان مقرر پرداخت نکرده است . اینکه ایشان می‌فرمایند که حسابشان مسدود بودن بهانه‌ای بیش نیست . اگر با شماره تماس  بیمه مرکزی دانا تماس می‌گرفتند به راحتی امکان پرداخت از روش‌های دیگر برایشان فراهم می‌شد حداقل می‌توانست به خودتان بگویید تا خودتان از طریق دفتر مرکزی حق بیمه را پرداخت نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر