عدم پرداخت حق بیمه توسط نمایندگی بیمه

 سلام !  بیمه بدنه دانا از تاریخ اسفند ۹۹ تا اسفند۱۴۰۰کردم اقساطی و ماهانه اقساط رو پرداخت کردم به شماره کارت بیمه گذار.اما ایشان فقط دو قسط اول رو واریز کرده بقیه رو به حساب بیمه دانا است.  نریخته میگه حساب کاربری من مسدود بوده و بعد از تماس من همه را در یک تاریخ واریز کرده است. حال نماینده پرداخت خسارات میگه بهت بیست درصد تعلق میگیره؟! خواهشا راهنمایی بفرمایید من چکار کنم ماشین من جک جی۵ است و۵۰ تومان خسارت دیده است؟

بیست درصد درست است چون شما حق بیمه را کامل به دفتر مرکزی نداده اید. در صورتی  کامل پرداخت می‌کردند که شما تمام اقساط تان را به حساب بیمه دانا پرداخت کرده باشید . اما شما نیز مقصر نیستید و باید به دفتر مرکزی بیمه دانا مراجعه کنید و مدارک پرداخت حق بیمه به نماینده فوق را ارائه دهید تا علاوه بر اینکه نمایندگی ایشان لغو شود شما نیز به خساارت تان برسید . این تنها راهی است که دارید و اگر بیمه دانا خسارت شما را به کار شما کامل پرداخت نکرد باید از طریق دادگستری یا شورای حل اختلاف از بیمه‌گذار شکایت کرده و مابقی خسارت را از ایشان دریافت نمایید چون ایشان مقصر بوده است که حق بیمه شما را در زمان مقرر پرداخت نکرده است . اینکه ایشان می‌فرمایند که حسابشان مسدود بودن بهانه‌ای بیش نیست . اگر با شماره تماس  بیمه مرکزی دانا تماس می‌گرفتند به راحتی امکان پرداخت از روش‌های دیگر برایشان فراهم می‌شد حداقل می‌توانست به خودتان بگویید تا خودتان از طریق دفتر مرکزی حق بیمه را پرداخت نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر