تخفیف بیمه تامین اجتماعی حذف شده است ؟!

 سلام و احترام! 
من کارگاه چاپ بنر دارم و دو نفر هم نیروی کار که بیمه شون از کمک دولتی استفاده می‌کردم و ماهانه ۸۰۰ تومن برای دو نفر واریز می کردم.  الان اخطاریه اومده که کارگاه شما از مرداد ماه دیگه شامل کمک دولتی نمیشه و معوقات بیمه به همراه جریمه را باید پرداخت کنم  در حالیکه کارگاه من از سال ۹۱ مشغول به کار شده و نیروی جدید هم ندارم . آیا قانون حذف کارگاه شامل من هم می شود ؟ در ضمن می گویند فقط صحافی ها می توانند استفاده کنند و چاپ بنر نه؟ 
لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید؟

تا جایی که من میدانم قانون شرکت ها یا کارگاه هایی که می توانند از تخفیف بیمه استفاده کنند برای شرکت‌های جدید است یا کارگاه هایی که حق بیمه شان قطع شده است و بعد از چند ماه می خواهند مجددا پرداخت کنند.  اگر شما یکسره در حال پرداخت هستید نمی‌توانند تخفیف شما را حذف کنند و می توانید از این قضیه شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر