درخواست ازکارافتادگی کلی

 سلام آقای نصر خسته نباشید! .بنده بر اثر حادثه کار 64 درصد کار افتاده شده ام و مستمری از تامین اجتماعی میگیرم.الان تامین اجتماعی از کارفرما درخواست کد کارگاهی دارد:

1- آیا کد کارگاهی برای جریمه کردن کارفرما است. چون من 11سال سابقه بیمه پردازی کارگران ساختمانی دارم. و در حادثه کار کارفرما 90 درصد مقصر شد توسط اداره کار؟ حالا کارفرما چقدر جریمه می شود با توجه به درصد های که نوشته ام؟ 

2- اگر بنده دوباره از کمیسیون درخواست بدهم و کار افتاده کلی شوم آیا دوباره کارفرما جریمه میشود.. یعنی اگر کارفرما برای کار افتاده جزیی جریمه شود..برای کار افتاده کلی هم جریمه می شود وکلا روندش چگونه است.ممنون خسته نباشید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله در هر دو صورت کارفرما جریمه می‌شود البته جریمه یک بار حساب می‌شود و بر اساس بیشترین درصد .کارفرما مقصر است و باید معادل ۱۰ سال مستمری را به صورت یکجا پرداخت کند یا اینکه تا آخرین روزی که شما مستمری می‌گیرید ماهیانه یا همان مبلغی پرداخت از کار افتاده کلی این مبلغ خیلی بیشتر از کار افتاده کمتر است .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر