درخواست ازکارافتادگی کلی

 سلام آقای نصر خسته نباشید! .بنده بر اثر حادثه کار 64 درصد کار افتاده شده ام و مستمری از تامین اجتماعی میگیرم.الان تامین اجتماعی از کارفرما درخواست کد کارگاهی دارد:

1- آیا کد کارگاهی برای جریمه کردن کارفرما است. چون من 11سال سابقه بیمه پردازی کارگران ساختمانی دارم. و در حادثه کار کارفرما 90 درصد مقصر شد توسط اداره کار؟ حالا کارفرما چقدر جریمه می شود با توجه به درصد های که نوشته ام؟ 

2- اگر بنده دوباره از کمیسیون درخواست بدهم و کار افتاده کلی شوم آیا دوباره کارفرما جریمه میشود.. یعنی اگر کارفرما برای کار افتاده جزیی جریمه شود..برای کار افتاده کلی هم جریمه می شود وکلا روندش چگونه است.ممنون خسته نباشید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله در هر دو صورت کارفرما جریمه می‌شود البته جریمه یک بار حساب می‌شود و بر اساس بیشترین درصد .کارفرما مقصر است و باید معادل ۱۰ سال مستمری را به صورت یکجا پرداخت کند یا اینکه تا آخرین روزی که شما مستمری می‌گیرید ماهیانه یا همان مبلغی پرداخت از کار افتاده کلی این مبلغ خیلی بیشتر از کار افتاده کمتر است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر