جریمه حق بیمه تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! من برای یکی از پرسنل تاریخ ترک کار را درج نکرده و لیست بیمه را ارسال کردم. بعد از چند ماه حکم مطالباتی از طرف بیمه صادر شده مبنی بر جریمه پرداخت نکردن بیمه و بیمه بیکاری برای اون شخص. سوال من این است که در جلسه اعتراض به حکم با اسناد مدارک مربوط به تسویه حساب و پرداخت تمام حق و حقوق پرسنل، مشکل ایجاد شده رفع می شود؟

با سلام! در این زمینه بسیار دقت کنید . تمام مدارک مربوط به تسویه حساب و کارکرد و حضور غیاب را در جلسه بعدی اعتراض به رای مربوطه ارائه دهید.  موارد زیادی را دیده ام که رای درست نشده است و فرد جریمه شده است. اگر مدارکتان کامل باشد به نتیجه می رسید.  حتما از مدارک حضور و غیاب و پرداخت حقوق تا آنجایی که دارید استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر