مشاغل سخت و زیان آور اداره کار

 احمدرضا احمدی: باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما ! آیا امکانش هست اتفاقات آب که از قبل جزء مشاغل سخت وزیان آور بوده با آمدن شرکتهای خصوصی از گروه مشاغل سخت وزیان آور بیرون برود در حالی که  کار ما نسبت به قبل دو برابر شده و نیروی کار کمتر و سختی کار بیشتر!   هم بعضی مواقع در عمق و ارتفاع زیاد  هم از لحاظ برش لوله و خاک سرطان زای لوله های آزبست هم سروصدای زیاد کمپرسور و موتور برق و فرز ممنون می شوم اگر پاسخ بدهید ؟

معمولاً بررسی مشاغل سخت و زیان آور به شرکت پیمانکاری ارتباطی ندارد و توسط کارشناسان و کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان‌آور اداره کار با بازرسی و بررسی محیط کار و میزان آلاینده‌های آن تعیین می‌شود . بنابراین اگر قبل از این شما و یا همکارانتان بابت کار در چنین محیطی تاییدیه مشاغل سخت و زیان‌آور را گرفته اید احتمالا باز هم می‌گیرید. البته قانون مشاغل سخت و زیان آور در حال تغییر کردن است و نقش تامین اجتماعی در آنجا پررنگ‌تر می‌شود و حدود استفاده از این مشاغل سقف مشخصی دارد و بهتر است تا تغییر قانون اتفاق نیفتاده است تاییدیه مشاغل سخت و زیان آور خود را اداره کار بگیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر