مشاغل سخت و زیان آور اداره کار

 احمدرضا احمدی: باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما ! آیا امکانش هست اتفاقات آب که از قبل جزء مشاغل سخت وزیان آور بوده با آمدن شرکتهای خصوصی از گروه مشاغل سخت وزیان آور بیرون برود در حالی که  کار ما نسبت به قبل دو برابر شده و نیروی کار کمتر و سختی کار بیشتر!   هم بعضی مواقع در عمق و ارتفاع زیاد  هم از لحاظ برش لوله و خاک سرطان زای لوله های آزبست هم سروصدای زیاد کمپرسور و موتور برق و فرز ممنون می شوم اگر پاسخ بدهید ؟

معمولاً بررسی مشاغل سخت و زیان آور به شرکت پیمانکاری ارتباطی ندارد و توسط کارشناسان و کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان‌آور اداره کار با بازرسی و بررسی محیط کار و میزان آلاینده‌های آن تعیین می‌شود . بنابراین اگر قبل از این شما و یا همکارانتان بابت کار در چنین محیطی تاییدیه مشاغل سخت و زیان‌آور را گرفته اید احتمالا باز هم می‌گیرید. البته قانون مشاغل سخت و زیان آور در حال تغییر کردن است و نقش تامین اجتماعی در آنجا پررنگ‌تر می‌شود و حدود استفاده از این مشاغل سقف مشخصی دارد و بهتر است تا تغییر قانون اتفاق نیفتاده است تاییدیه مشاغل سخت و زیان آور خود را اداره کار بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر