اعتراض به رای کمیته ماده 90 تامین اجتماعی

 سلام وقتتون بخیر! ممنون میشم جواب منو بدید؟ سال ۸۷ ساختمان خانه رو تعمیر می کردیم که یه نفر بنا افتاد مرد. دادگاه بنده را ۴۰ درصد مقصر دونست و دیه را پرداخت کردم‌ . بعد از ۱۵سال برگه ای مبنی بر پرداخت مستمری دریافت کردم. سوالم اینه شخص فوت شده فقط ۱۰سال سابقه بیمه داشته، آیا مستمری ایشان ۳۰ روزه محاسبه باید بشه یا ۱۰ روزه؟سپاس از شما؟

با سلام!  در پاسخ به سوال شما باید بگویم که  در صورتی که در سال آخر بیمه پردازی حداقل ۳ ماه قبل بیمه برای ایشان پرداخت شده باشد ایشان حقوق ۳۰ روزه می‌گیرد که با نرخ امسال معادل ۳ تا ۴ میلیون تومان در ماه می شود توجه داشته باشید که احتمالاً در کمیته ماده ۹۰ محکوم شده اید که برگه مستمری برای شما آمده است و باید با هم به ما تا زمانی که ایشان و خانواده ایشان زنده باشند این پول را پرداخت نمایید به نظر من بسیار دقت کنید چون ممکن است ضرر های چند صد میلیونی حداقل به شما وارد شود و اگر فرصتی باقی مانده است برای کمیته ماده ۹۰ ایشان اعتراض کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر