محاسبه حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور

 با سلام خدمت اساتید عزیز! خواستم بدانم بعد از اینکه تامین اجتماعی مشاغل سخت تایید که که آخرین مرحله ۷خان رستم بود بخدا.حالا اون چهار درصد مشاغل سخت تا پرداخت نکنیم حق بیمه نباید قطع بشود ؟ و لطفا بفرماید اگر با حداقل دستمزد و مسکن و بن کارگری که در لیست رد میکنیم چهار درصدش چقدر درمی آید تقریبی؟مشاغل سختم ده سال است.آیا بیست میلیون می شود؟با تشکر دوست عزیز؟

ببینید ابتدا مستمذی شما با توجه به سابقه تان و حق بیمه پرداختی در دو سال آخر محاسبه می شود با فرض اینکه سابقه مشاغل سخت و زیان آورتان تایید شده باشد. فرض کنید 6 میلیون حقوق تان محاسبه شده باشد. 4 درصد آن می شود 240 هزار تومان . این مبلغ در تعداد ماه های مشاغل سخت و زیان آور ضرب می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر