دریافت مستمری پدر به همراه بیمه پردازی

 سلام وقت بخیر من سوالی داشتم خدمتتان جهت مشاوره ! زمانی که مادرم مستمر ی پدرم از تامین اجتماعی میگرفت من تحت پوشش مادرم بودم بعد  شاغل شدم و چون آن زمان در حقوق مادرم تاثیری نداشت اطلاع ندادم تا اینکه پس از فوت مادر فهمیدم حقوق به نام من شد . چند سالی است  دارم دریافت میکنم حقوق تامین اجتماعی مادرم . حالامشکل اینجاست من میخواهم خودمم بازنشست کنم آیا با مشکل مواجه نمی شوم ؟ اگر یک گواهی صوری برای بیمه بیارم که بعنوان شغل پاره وقت پیدا کردم امکانش هست بدون دردسر قطع بشه ؟ بدون اینکه خودم مشکل پیدا کنم ؟ لطفا جواب بدید ؟ 

قطعاً با مشکل مواجه می شوید شما وقتی می‌خواهید بازنشسته شوید سابقه بیمه تامین می‌کرد و اگر دردم آنهایی که حقوق مادرتان را می گرفت حق بیمه برای شما پرداخت شده باشد تمام حقوق از شما باز پس گرفته می شود بهتر است هر چه زودتر به بیمه اطلاع دهید چون احتمالا حقوق خودتان از حقوق مستمری که از پدرتان می‌گیرید بالاتر باشد . بعید است بدون دردسر قطع شود و احتمالاً جریمه می شوید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر