دریافت مستمری پدر به همراه بیمه پردازی

 سلام وقت بخیر من سوالی داشتم خدمتتان جهت مشاوره ! زمانی که مادرم مستمر ی پدرم از تامین اجتماعی میگرفت من تحت پوشش مادرم بودم بعد  شاغل شدم و چون آن زمان در حقوق مادرم تاثیری نداشت اطلاع ندادم تا اینکه پس از فوت مادر فهمیدم حقوق به نام من شد . چند سالی است  دارم دریافت میکنم حقوق تامین اجتماعی مادرم . حالامشکل اینجاست من میخواهم خودمم بازنشست کنم آیا با مشکل مواجه نمی شوم ؟ اگر یک گواهی صوری برای بیمه بیارم که بعنوان شغل پاره وقت پیدا کردم امکانش هست بدون دردسر قطع بشه ؟ بدون اینکه خودم مشکل پیدا کنم ؟ لطفا جواب بدید ؟ 

قطعاً با مشکل مواجه می شوید شما وقتی می‌خواهید بازنشسته شوید سابقه بیمه تامین می‌کرد و اگر دردم آنهایی که حقوق مادرتان را می گرفت حق بیمه برای شما پرداخت شده باشد تمام حقوق از شما باز پس گرفته می شود بهتر است هر چه زودتر به بیمه اطلاع دهید چون احتمالا حقوق خودتان از حقوق مستمری که از پدرتان می‌گیرید بالاتر باشد . بعید است بدون دردسر قطع شود و احتمالاً جریمه می شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر