بررسی مشاغل سخت و زیان آور در اداره کار

 سلام وخسته نباشید ! من در یک شرکت کار میکنم که در حال حذف کردن سختی کار آن هستند . مدت 10 سال سابقه سختی کار دارم. میخواستم بدانم ممکن هستش که من در صورت حذف این بیمه قبلی از لیست سختی کار به طور همزمان از یک کاری که دارای سختی کار هستش بیمه بشوم  و در سر موعد 20 سال بازنشست بشوم ؟

از زمانی که سختی کار شغل تان حذف می‌شود حالا به هر دلیلی یعنی چه جزو گروه الف باشد و چه جزء گروه باشد و حذف شود دیگر سابقه سختی کار را برایتان محاسبه نمی‌شود و همان ۱۰ سال برایتان حساب می شود و در این صورت اگر بقیه سابقه عادی باشد دیگر نمی‌توانید با ۲۰ سال بازنشسته شوید و شرط سنی هم برای بازنشستگی دارد یعنی در مجموع باید با احتساب مشاغل سخت و زیان آور و ۳۰ سال سابقه داشته باشید . و حداقل ۵۰ سال سن داشته باشید. مگر اینکه در شغلی دیگر در همین شرکت یا در شرکت دیگر که دارای سختی کار میباشد به اشتغال خود ادامه دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر