بررسی مشاغل سخت و زیان آور در اداره کار

 سلام وخسته نباشید ! من در یک شرکت کار میکنم که در حال حذف کردن سختی کار آن هستند . مدت 10 سال سابقه سختی کار دارم. میخواستم بدانم ممکن هستش که من در صورت حذف این بیمه قبلی از لیست سختی کار به طور همزمان از یک کاری که دارای سختی کار هستش بیمه بشوم  و در سر موعد 20 سال بازنشست بشوم ؟

از زمانی که سختی کار شغل تان حذف می‌شود حالا به هر دلیلی یعنی چه جزو گروه الف باشد و چه جزء گروه باشد و حذف شود دیگر سابقه سختی کار را برایتان محاسبه نمی‌شود و همان ۱۰ سال برایتان حساب می شود و در این صورت اگر بقیه سابقه عادی باشد دیگر نمی‌توانید با ۲۰ سال بازنشسته شوید و شرط سنی هم برای بازنشستگی دارد یعنی در مجموع باید با احتساب مشاغل سخت و زیان آور و ۳۰ سال سابقه داشته باشید . و حداقل ۵۰ سال سن داشته باشید. مگر اینکه در شغلی دیگر در همین شرکت یا در شرکت دیگر که دارای سختی کار میباشد به اشتغال خود ادامه دهید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر