بیمه رانندگان آژانس تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر ! یک سوال داشتم میخواستم راهنمایی بفرمایید . بنده در حال حاضر بیمه تامین اجتماعی رانندگان آژانس هستم و حدود ۱۰ سال میشه که حق بیمه پرداخت میکنم . الان می خواهم بروم یک شرکت استخدام بشوم و شرکت گفته که از روز اول بیمه تامین اجتماعی میکنه ولی شرکت گفته باید این بیمه ای که هستم قطع بشود. میخواستم بدانم که اگر بعد از چند وقت اگر در این شرکت کار نکردم به دلیل اینکه قرارداد ماهیانه می بندند می توانم همان بیمه رانندگان آژانس مسافربری را ادامه بدم یا نه. یا کار خاصی باید انجام بدهم؟

نه . باید دوباره درخواست دهید و می روید در صف قرار داد . چون بیمه تان یارانه ای است کمی وصل کردن آن ممکن است طولانی شود . البته راه حل خاصی هم وجود ندارد چون اگر شرکت بیمه حق بیمه تان را پرداخت نماید تامین اجتماعی بعد از چند ماه خودش بیمه تان را قطع می کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر