بیمه رانندگان آژانس تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر ! یک سوال داشتم میخواستم راهنمایی بفرمایید . بنده در حال حاضر بیمه تامین اجتماعی رانندگان آژانس هستم و حدود ۱۰ سال میشه که حق بیمه پرداخت میکنم . الان می خواهم بروم یک شرکت استخدام بشوم و شرکت گفته که از روز اول بیمه تامین اجتماعی میکنه ولی شرکت گفته باید این بیمه ای که هستم قطع بشود. میخواستم بدانم که اگر بعد از چند وقت اگر در این شرکت کار نکردم به دلیل اینکه قرارداد ماهیانه می بندند می توانم همان بیمه رانندگان آژانس مسافربری را ادامه بدم یا نه. یا کار خاصی باید انجام بدهم؟

نه . باید دوباره درخواست دهید و می روید در صف قرار داد . چون بیمه تان یارانه ای است کمی وصل کردن آن ممکن است طولانی شود . البته راه حل خاصی هم وجود ندارد چون اگر شرکت بیمه حق بیمه تان را پرداخت نماید تامین اجتماعی بعد از چند ماه خودش بیمه تان را قطع می کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر