عدم وجود رابطه بیمه ای برای کارگران ساختمانی به چه معنا می باشد ؟

 دوستی به صورت تلفنی با بنده تماس گرفتند و از بنده در مورد اینکه کارگر ساختمانی هستند سوال پرسیده اند. مشکل اینجاست که وقتی در سایت اطلاعات را می‌بینند نشان می‌دهد که رابطه بیمه برقرار نیست و سوال شان این است که رابطه بیمه برقرار نیست به چه معناست ؟  

درپاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که یک پیامی به این مضمون نشان داده می‌شود که رابطه بیمه برقرار نیست یعنی اینکه احتمالاً بازرس برای بازدید در محل کارگاه مراجعه کرده و ایشان را ندیده است و عدم تایید زده است و در نتیجه با اینکه حق بیمه پرداخت می‌شود ولی رابطه برقرار نیست . این خیلی مشکل خطرناک میتونه باشه و حتماً باید به شعبه بیمه مراجعه کنید . در حالی که کار دارید چون ممکنه سابقه بیمه و لیست  بیمه تان رد بشه حتی اگه حق بیمه پرداخت کنید.  بنابراین اگر چنین چیزی وجود دارد حتماً به شعبه بیمه مراجعه کنید . به خود شعبه بیمه مراجعه کنید و نه کارگزاری و به شرطی این کار را کنید که مشغول به کار باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر