عدم وجود رابطه بیمه ای برای کارگران ساختمانی به چه معنا می باشد ؟

 دوستی به صورت تلفنی با بنده تماس گرفتند و از بنده در مورد اینکه کارگر ساختمانی هستند سوال پرسیده اند. مشکل اینجاست که وقتی در سایت اطلاعات را می‌بینند نشان می‌دهد که رابطه بیمه برقرار نیست و سوال شان این است که رابطه بیمه برقرار نیست به چه معناست ؟  

درپاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که یک پیامی به این مضمون نشان داده می‌شود که رابطه بیمه برقرار نیست یعنی اینکه احتمالاً بازرس برای بازدید در محل کارگاه مراجعه کرده و ایشان را ندیده است و عدم تایید زده است و در نتیجه با اینکه حق بیمه پرداخت می‌شود ولی رابطه برقرار نیست . این خیلی مشکل خطرناک میتونه باشه و حتماً باید به شعبه بیمه مراجعه کنید . در حالی که کار دارید چون ممکنه سابقه بیمه و لیست  بیمه تان رد بشه حتی اگه حق بیمه پرداخت کنید.  بنابراین اگر چنین چیزی وجود دارد حتماً به شعبه بیمه مراجعه کنید . به خود شعبه بیمه مراجعه کنید و نه کارگزاری و به شرطی این کار را کنید که مشغول به کار باشید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر