زنده کردن سابقه تامین اجتماعی سال های گذشته

 سلام! بنده از سوم خرداد ۷۶ تا اوایل اردیبهشت ۷۸در شرکت تعاونی در شهرستان زاهدان بصورت تمام وقت به عنوان مالیچی کار میکردم که متاسفانه بیمه نشدم . تمام اسناد، فیشها دفاتر مالی، ترازها، بیلان پایان سال با امضای من بوده است لیکن چند سالی هست شرکت منحل شده است. البته فکر کنم سوابق موجود باشد . در حال حاضر میشود سابقه دوساله رو زنده کرد؟ البته این هم بنده پذیرش میکنم که هزینه جریمه رو بپردازم ؟! فقط سوابق را داشته باشم ! ممنون ؟ 

تنها راهی که دارید این است که از کارفرما شکایت کنید. اگر بتوانید از اداره کار رای مثبت بگیرید می توانید با رای مربوطه به شعبه بیمه مراجعه کنید . البته کمیته احراز اشتغال شعبه نیز باید رای شما را تایید کند. اگر این کمیته رای را تایید کنید باید به نرخ حق بیمه روز شما و یا کارفرما حق بیمه را پرداخت کنید تا سابقه برایتان محاسبه شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر