زنده کردن سابقه تامین اجتماعی سال های گذشته

 سلام! بنده از سوم خرداد ۷۶ تا اوایل اردیبهشت ۷۸در شرکت تعاونی در شهرستان زاهدان بصورت تمام وقت به عنوان مالیچی کار میکردم که متاسفانه بیمه نشدم . تمام اسناد، فیشها دفاتر مالی، ترازها، بیلان پایان سال با امضای من بوده است لیکن چند سالی هست شرکت منحل شده است. البته فکر کنم سوابق موجود باشد . در حال حاضر میشود سابقه دوساله رو زنده کرد؟ البته این هم بنده پذیرش میکنم که هزینه جریمه رو بپردازم ؟! فقط سوابق را داشته باشم ! ممنون ؟ 

تنها راهی که دارید این است که از کارفرما شکایت کنید. اگر بتوانید از اداره کار رای مثبت بگیرید می توانید با رای مربوطه به شعبه بیمه مراجعه کنید . البته کمیته احراز اشتغال شعبه نیز باید رای شما را تایید کند. اگر این کمیته رای را تایید کنید باید به نرخ حق بیمه روز شما و یا کارفرما حق بیمه را پرداخت کنید تا سابقه برایتان محاسبه شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر