آیا می توانم از بیمه موتورسیکلت غرامت بگیرم ؟

 سلام ! بنده یک هفته پیش در جاده باک موتور سیکلتم نشت کرد و تاپ زنم کنار موتور آتش گرفت و پای چپ بنده هم سوخت. با آمبولانس به بیمارستان برده شدم و موتور کاملا سوخته توسط کلانتری به پارکینگ انتقال داده شده است. الان بنده که هم گواهینامه دارم و هم بیمه موتور سیکلت از بیمه دانا ؟ آیا غرامتی به من میرسه یا نه؟ خودم پای چپم اززانوبه پایین سوخته است . ممنون اگه راهنمایی کنید ؟ ببخشید چون تو بیمارستان بستری هستم یادم رفت تشکر کنم از پیج خوبتون ؟

بله . غرامت نقص عضو بابت سوختگی به شما تعلق می گیرد. حتما از طریق دادسرا اقدام کنید تا به پزشکی قانونی ارجاع داده شوید . البته درمان تان باید کامل شود تا پزشکی قانونی در این زمینه نظریه دهد. بعد از رای پزشکی قانونی دیه باید توسط بیمه شخص ثالث دانا پرداخت شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر