در سال 1401 بیمه اختیاری بهتر است یا بیمه حرف و مشاغل آزاد ؟

 من قبل سال 1396 نزدیک به هفت سال بیمه اجباری شرکت بودم.  بعدش از سال 1396 به بعد تا الانش بیمه اختیاری ریختم . بنظرتون اختیاری را ادامه بدهم ! با توجه به افزایش احتمال زیاد نرخ بیمه اش، یا مشاغل آزاد 18 درصد خوبه در کل؟

بیمه مشاغل آزاد بیمه خوبی است به خصوص اگر ۱۸ درصد باشد . اما توجه داشته باشید برای هزینه های درمانی باید جداگانه برای هر کدام از اعضای خانواده تان که بخواهید هزینه‌های درمان پرداخت کنید. الان هزینه درمان برای هر نفر ۷۱ هزار تومان است که ممکن است در سال جدید بیشتر شود . با در نظر گرفتن این مورد بهتر است انتخاب مناسب کنید . گزینه دیگر هم این است که اگر از مراکز درمانی تامین اجتماعی می خواهید استفاده کنید بابت هزینه های بستری ۱۰ درصد و بابت هزینه‌های سرپایی ۳۰ درصد فرانشیز باید پرداخت کنید در حالی که در بیمه اختیاری چنین چیزی موجود نبود . بابت ما بقیه مسائل تقریباً تفاوت خاصی وجود ندارد. 


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر