افزایش حقوق بیمه بیکاری در سال 1401

 سلام خسته نباشید ! با عرض پوزش من ۱۶ سال سابقه کاری دارم .۷ ماه که بیمه بیکاری میگیرم که ۱۵ هر ماه برام واریز میشه .خواستم بدانم افزایش حقوق بیمه بیکاری در سال جدید چه مقدار بهم تعلق میگیره و آیا تو این ماه این اضافه حقوق صورت می گیرد یا از ماه بعد ممنونم ؟ 

افزایش حقوق بیمه‌بیکاری برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی بر اساس افزایش حقوق حداقلی بازنشستگان و ازکارافتادگان خواهد بود یعنی هرچقدر آنها افزایش پیدا کند حقوق شما هم افزایش پیدا می کند . چون اواخر ماه اردیبهشت افزایش حقوق اعلام می شود بنابراین احتمالا پانزدهم خرداد که برای شما بیمه بیکاری می ریزند افزایش ها محاسبه شده و مابه التفاوت نیز پرداخت می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر