افزایش بیش از حد حق بیمه در سال 1401

 سلام و با آرزوی سلامتی و شادی و برکت برایتان ! بخشید من الان در حال سرچ مشاور بیمه بودم که شما رو پیدا کردم ؟ من در شرکتی با عنوان شغلیه کارشناس بازرگانی مشغول به کارم و در لیست بیمه هم عنوان شغلی ام کارشناس بازرگانی ذکر میشود و حقوقم ۱۱ میلیون و هشتصد بود و در لیست بیمه هم همین مبلغ رد میشود. امسال توافق کردم با شرکت و انشالا قراره با حقوق توافقیه ۱۹ میلیون و پانصد کارم رو ادامه بدهم . الان تو لیست بیمه سال ۱۴۰۱ حقوقم ۱۹ و پانصد باید رد شود؟ ممنون میشم جوابم رو بدید خیلی برایم مهم و حیاتی می باشد؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که حق بیمه تان را می توانید متناسب با حقوق دریافتی تان پرداخت کنید اما اگر در سال‌های آخر منتهی به بازنشستگی تان باشد و یا اینکه بخواهید از خدمات کوتاه مدت تأمین اجتماعی مانند کمک هزینه ایام بیماری و یا بیمه بیکاری استفاده کنید معمولاً در زمانی که حق بیمه را پرداخت می کنید یا در زمان استفاده از این خدمات، تامین اجتماعی از شما ایراد می‌گیرد. افزایش سایر سطوح مزدی امسال در این حد نمی باشد و قطعاً تامین اجتماعی چنین چیزی را قبول نخواهد کرد و می‌گوید که باید متناسب با افزایش قانونی که توسط دولت اعمال شده است حق بیمه تان را افزایش دهید نه اینکه بر اساس مبلغی که توافق کرده اید. با این حال این موضوع کمی سلیقه هم می باشد ولی معمولاً تجربه من در این زمینه نشان می دهد که تامین اجتماعی اگر بخواهید از مزایای آن استفاده کنید ایراد خواهد گرفت. 


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر