رد لیست بیمه توسط تامین اجتماعی به علت افزایش بیش از حد

 با سلام ! از سال ۹۹حدودا ۴/۵ سال مانده به  بازنشستگی من ، حقوق در همان شرکت دو برابر شد . ‌عنوان شغلی قبلی من هم نایب رییس هیات مدیره به بیمه اعلام شده بود .بعد از ۸ماه جلوی پرداخت بیمه کارخانه را گرفته و می گویند بایستی حقوقش اصلاح شود .چکار بایستی بکنم .لطفا راهنمایی کنید ؟  در ضمن کارخانه در شهرستان است . آیا من می‌توانم یک ماه بیمه پرداخت نکنم بعد از یکی دو ماه دیگر با پرسنل دفتر مرکزی در تهران بیمه پرداخت کنم.با تشکر .لطفا راهنمایی کنید ؟ 

با سلام ! حقوقتان را وقتی دو برابر می کنید طبیعی است که برای افزایش حقوق بازنشستگی اینکارو میکنید و تامین اجتماعی چه درست و چه غلط مدت‌هاست با این رویه مقابله می‌کند . شما باید درصدی از حقوق تان را افزایش می دادید یعنی مثلا ۱۰ درصد حقوقتان را خارج از افزایش‌های مرسوم افزایش می‌دادید نه اینکه دو برابر کنید . می‌توانید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید ولی احتمال نتیجه گرفتن شما ۵۰۵۰ است . می توانید از دفتر تهران بیمه پرداخت کرده و مشکلی ندارد ولی بدانید اگر حقوقتان را یکباره دو برابر کنید باز هم به همین مشکل  بر خواهید خورد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر