رد لیست بیمه توسط تامین اجتماعی به علت افزایش بیش از حد

 با سلام ! از سال ۹۹حدودا ۴/۵ سال مانده به  بازنشستگی من ، حقوق در همان شرکت دو برابر شد . ‌عنوان شغلی قبلی من هم نایب رییس هیات مدیره به بیمه اعلام شده بود .بعد از ۸ماه جلوی پرداخت بیمه کارخانه را گرفته و می گویند بایستی حقوقش اصلاح شود .چکار بایستی بکنم .لطفا راهنمایی کنید ؟  در ضمن کارخانه در شهرستان است . آیا من می‌توانم یک ماه بیمه پرداخت نکنم بعد از یکی دو ماه دیگر با پرسنل دفتر مرکزی در تهران بیمه پرداخت کنم.با تشکر .لطفا راهنمایی کنید ؟ 

با سلام ! حقوقتان را وقتی دو برابر می کنید طبیعی است که برای افزایش حقوق بازنشستگی اینکارو میکنید و تامین اجتماعی چه درست و چه غلط مدت‌هاست با این رویه مقابله می‌کند . شما باید درصدی از حقوق تان را افزایش می دادید یعنی مثلا ۱۰ درصد حقوقتان را خارج از افزایش‌های مرسوم افزایش می‌دادید نه اینکه دو برابر کنید . می‌توانید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید ولی احتمال نتیجه گرفتن شما ۵۰۵۰ است . می توانید از دفتر تهران بیمه پرداخت کرده و مشکلی ندارد ولی بدانید اگر حقوقتان را یکباره دو برابر کنید باز هم به همین مشکل  بر خواهید خورد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر