حذف یکی از بیمه های سلامت یا تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشید! خانم 60 ساله بازنشسته زنان خانه دار بدون اطلاع خودش بیمه درمانش فعال شده است. از طرفی کمیته امداد بیمه سلامت را تمدید کرده از نظر قانونی مشکل دارد ؟  دیگه اصلا از سلامت استفاده نمیکنه اما حتما باید ابطال بشه یا میتونه چشم پوشی کنه از سلامت؟

در اینگونه موارد چون بازنشسته شده‌اید بیمه تامین اجتماعی تا از بین نمی‌رود و باید بیمه درمانی تامین اجتماعی فعال باشد. هرچند دو درصد حقوقتان را به عنوان فرانشیز درمان از آن کم می شود. بهترین کار این است که بیمه سلامت تان را ابطال کنید، اگر هزینه پرداخت می کنید.  اگر هم هزینه پرداخت نمی‌کنید ممکن است روزی هزینه شان را از شما بگیرند . توصیه میکنم بیمه سلامت تان را قطع کنید بهتر است.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر