درخواست ازکارافتادگی به دلیل دیسک گردن

 با سلام طاعات و عبادات شما قبول درگاه حق باشد ! بنده مدت۱۷سال است که سابقه بیمه دارم . یکبار عمل جراحی به دلیل پرده هیدروسل اگر اشتباه نکنم قرار گرفته ام و بعد چند بعلت درد شدید در کتف و گردن ام آر آی انجام دادم که ۳ تا مهره های گردنم  دچار دیسک شده است . میخواستم عمل جراحی انجام بدهم که به دلایلی نشد . حال  بدلیل بالا رفتن سن و درد شدید در گردن و افت شنوایی قادر بکار نیستم . بنظر شما بنده میتوانم از کارافتادگی بگیرم ؟ 

با سلام ! تشخیص این قضیه با کمیسیون های گوش و حلق و بینی و و جراحی اعصاب است ولی به نظرم شما نمی توانید از کار افتادگی بگیرید . بیماری هایی که نام بردید در حد از کار افتادگی کلی یعنی ۶۶ درصد به بالا نمی باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر